Woda perfumowana Oriflame PossessNie każdy wie, że za wielką siłą uwodzenia, którą dysponowała Kleopatra stoi pewien sekret. Najpotężniejszy władca Marek Antoniusz został przez nią uwiedziony za sprawą pewnego mitycznego zapachu. Zapach ten to woń kwiatów ylang ylang – bardzo silnego afrodyzjaka. Nowa woda perfumowana Possess Oriflame została stworzona na bazie olejku ylang, który ma niesamowitą uwodzicielską moc. Nazwa “Possess” to z angielskiego posiadanie, oznacza możliwość zdobycia mężczyzny z Twoich snów.Najwyższej jakości olejek ylang ylang pozyskuje się z drogocennych kwiatów pochodzących z wysp Komorów. Panuje tam unikalny na skalę światową klimat, a kwiaty są zbierane ręcznie z najwyższą ostrożnością.

Prawdziwie uwodzicielska siła Possess

Woda Posses to produkt klasy premium, jej zapach utrzymuje się niezwykle długo, testy wykazały, że dłużej niż wśród innych prestiżowych wód perfumowanych najlepszych marek na rynku.

Podczas projektowania flakonu Possess inspiracją była egipska biżuteria często prezentowana na dzisiejszych pokazach mody. Flakonik Possess symbolizuje luksus oraz siłę zdobywania za sprawą złotych łańcuchów oplatających szyjkę buteleczki.

Najważniejsze, unikalne cechy wody perfumowanej POSSESS by Oriflame

  • silny zapach utrzymujący się niezwykle długo w porównaniu do innych marek klasy premium
  • starannie wyselekcjonowane składniki z kwiatów ylang pochodzące z wysp Komorów
  • inspirowany egipską biżuterią ekskluzywny design flakonu

Już teraz odkryj tajemnicę słynnej legendy Kleopatry. Sprawdź jak podziałają na mężczyzn niezwykle kuszące, bardzo trwałe, nowe perfumy Oriflame Possess.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *