Nowe kremowe cienie do powiek z serii The One OriflameDzięki kremowym cieniom do powiek nowej ekscytującej marki Oriflame The One z serii High Impact uzyskasz efekt niewiarygodnie intensywnego, wyrazistego spojrzenia (ang. glossy eyes).

Maksymalnie podkreślone piękno oczu, żywy kolor, rześkie i świeże spojrzenie uzyskasz dzięki nałożeniu najjaśniejszego cienia z serii w wewnętrznym kąciku oka. Następnie tego samego odcienia użyj pod linią brwi by bardziej je uwypuklić.

Cienie dzięki kremowej konsystencji doskonale się rozprowadzają

Płynno kremowe cienie do powiek High Impact są bardzo łatwe w użyciu, dzięki specjalistycznemu aplikatorowi doskonale się rozprowadzają i łączą ze skórą. Natomiast najlepszym sposobem by dobrze je wetrzeć i osadzić na powiekach jest użycie opuszka małego palca. Można w ten sposób uzyskać znakomity efekt gładkiego łączenia odcieni.

Świetną zaletą kremowych cieni jest to, że można bez problemu stopniować ich intensywność poprzez nałożenie kilku warstw o różnych odcieniach. W praktyce podczas nakładania kremowych cieni do powiek nie osypują się one więc można w 100% skupić się na uzyskaniu intensywnego, pełnego głębi koloru.

Przy użyciu zestawu cieni do powiek High Impact The One można eksperymentować, tworzyć wiele różnych stylów makijażu od delikatnego po bardzo intensywny. Uzyskanie efektu glossy eyes jeszcze nigdy nie był tak proste. Spraw sobie radość, teraz zestaw kosmetyków Oriflame (tusz do rzęs Wonderlash 5-w-1 oraz cienie do powiek Colour Impact) dostępny jest w promocji.

Intensywny makijaż oczu z wykorzystaniem kremowych cieni High Impact – Jonas Wramell


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *