Każdy z nas jest jedyny i wyjątkowy.

Uchwyć swoje prawdziwe „ja„ dzięki perfumom Signature – zapachom dla niej lub dla niego, które stworzyli mistrz perfumiarstwa Olivier Cresp i jego syn Sebastien.

To nie są po prostu wspaniałe zapachy – przecudne flakony zostały zamknięte w eleganckiej drewnianej oprawie, która została zaprojektowana w taki sposób, by móc ją łatwo zdjąć i użyć ponownie w zupełnie innym celu!

Ten pomysłowy, świadomie innowacyjny projekt jest doskonałym przykładem naszego wysiłku na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Oriflame katalog nr 15 2021 w wersji wideo

Pamiętaj, że…

pochodzimy ze Szwecji, mamy wyjątkowe podejście do kwestii piękna i sposobu, w jaki opracowujemy nasze produkty.

Dla nas piękno to nie tylko wygląd, ale także to jak żyjesz i działasz oraz co czujesz. To sposób życia. To bycie zdrowym, piękny wygląd skóry, wyrażanie indywidualnego stylu i realizowanie swoich marzeń.

Za produktami, które kochasz, kryje się cała historia badań i rozwoju. Zespoły ekspertów o dociekliwych umysłach pozostają w ciągłym dążeniu do innowacji: jak możemy ulepszyć nasze kosmetyki, by pasowały do twoich potrzeb i stylu życia? Jakie technologie powinniśmy zastosować? Jak możemy pomóc ci wyglądać i czuć się lepiej? Nasi naukowcy czerpią inspirację z natury i łączą ją z potęgą nowoczesnej nauki, by tworzyć wysokiej jakości produkty, którym możesz zaufać. Od badania składników po opracowywanie skutecznych formuł, naukę mamy pod ręką, naturę w sercu, a myśli skierowane ku tobie.

Katalog Oriflame numer 15/2021 przepełniony jest wyjątkowymi ofertami. Zarówno stali jak i nowi klienci znajdą produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

TOP 5 ofert Katalogu Oriflame 15 2021

  1. Perfumy Signature dla niej – kod: 38540, Perfumy Signature dla niego – kod: 38587, cena członkowska za każdy flakon 87,92 zł
  2. Podkład Giordani Gold Pure Úforia – 8 odcieni , cena członkowska 35,99 zł
  3. Mgiełka zapachowa Love Potion Blossom Kiss – kod: 38526, cena członkowska – 8,79 zł
  4. Zestaw Royal Velvet: krem pod oczy+ Krem na dzień –  kod: 141094, cena członkowska – 23,99 zł
  5. Odżywczy krem do rąk i ciała Milk & Honey Gold – kod: 31602, cena członkowska – 8,79 zł

Dążenie do zrównoważonego rozwoju leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Tkwi w naszej naturze! W katalogu nr 15 dowiesz się, jakie działania podejmujemy z myślą o ochronie środowiska – zaczynając od dwóch nowych zapachów, które mają wyjątkowe opakowania do ponownego wykorzystania.

Oferty tygodniowe

Oferty tygodniowe w katalogu nr 15 - Oriflame 2021

Tydzień 1

W pierwszym tygodniu obowiązywania katalogu za kwotę 39,99 zł zakupisz wodę perfumowaną So Fever Her. To niezwykle intrygujący i zniewalający zapach o działaniu uwodzicielskim.

Tydzień 2

W drugim tygodniu za 24,99 zł zakupisz luksusową esencję tonizującą NovAge. Produkt ten intensywnie nawilża, zmniejsza widoczność porów nadając cerze młodzieńczy wygląd.

Tydzień 3

W trzecim tygodniu za symboliczną kwotę 24,99 zł zakupisz nasz już bestsellerowy produkt – puder w perełkach z linii Giordani Gold. Perełki kryją w sobie kwas hialuronowy, który pomaga nawilżyć i wypełnić skórę, a także minerały mające moc rozświetlania cery.

Kategorie: Aktualności

Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *