Pleciony kok krok po kroku - Oriflame tutorialPleciony kok to idealny wybór jeśli masz ochotę na eleganckie, wyróżniające się uczesanie. Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu wideo przygotowanego przez stylistów firmy Oriflame, na którym zobaczysz jak upiąć kok i uzyskać wymarzony efekt.

Pleciony kok krok po kroku – opis

Wydziel dwa szerokie pasma włosów przy twarzy. Następnie nadaj objętości pozostałej części włosów i przeczesz je szczoteczką.

Z tyłu głowy zwiąż pasma włosów w dwa niskie upięcia. Następnie zapleć je w dwa luźne i płaskie warkocze związane gumką.

Następny krok to zaplecienie francuskich warkoczy. Robimy to w ten sposób, że zabieramy pasma włosów przy twarzy i zaczesujemy je w warkocze w kierunku tyłu głowy. Staramy się aby były one zaplecione ciasno żeby długo pozostały na swoim miejscu. Na końcu warkocz zawiązujemy gumką.

Zaplecione luźne warkocze łączymy i formujemy kok z tyłu głowy zablokowując je wsuwkami aby pozostały na swoim miejscu.

W ostatnim kroku oplatamy tylne upięcie włosów francuskimi warkoczami po obydwu stronach głowy. Możemy również poprawić jego ułożenie palcami aby sprawiał wrażenie bardziej lekkiego.

Całą fryzurę spryskujemy lakierem do włosów i podziwiamy swoje dzieło.

Jestem pewien, że oglądając powyższy poradnik będziesz już wiedzieć jak upiąć elegancko wyglądający pleciony kok :).

Zapraszam do oglądania innych tutoriali przygotowanych przez firmę Oriflame na kanele YouTube Oriflame Poland.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *