The One - tusz do rzęs Oriflame - kosmetyki kolorowe
Tusz do rzęs The One z portfolio kosmetyków kolorowych

Kosmetyki kolorowe pomagają w podkreśleniu indywidualnego piękna oraz wyrażaniu siebie tak jak tego w danym momencie chcesz. Dlatego też produkty Oriflame są dopasowane do każdego stylu i portfela oraz podążają za najnowszymi trendami w świecie piękna i mody.

Poza tym dużą uwagę skupiamy na ich procesie produkcji. Wierzymy w odpowiedzialne piękno, w naszym portfolio znajdziesz kosmetyki kolorowe, które przeszły ekoetyczny monitoring. Zostały wyprodukowane w oparciu o szwedzkie rygorystyczne badania. Wszystko po to abyś jeszcze bardziej mogła im zaufać i na nich polegać.

Kosmetyki kolorowe – jak je skutecznie sprzedawać?

Każda sprzedaż to proces składający się z kilku kroków. Podobnie jest w przypadku kosmetyków kolorowych. W zależności od tego komu chcesz sprzedać proces może być dłuższy bądź krótszy. Wiadomo, że Twoi bliscy znajomi, którzy Ci bardzo ufają będą szybciej skłonni coś od Ciebie kupić. Natomiast osoby z tzw. „zimnego rynku” mogą być na początku bardziej sceptyczne. Zapoznaj się z poniższymi wskazówki i wdróż w swoich działaniach, a efekt na pewno będzie zadowalający.

  1. Staraj się jak najwięcej testować na sobie. Wybierz swoje ulubione produkty i dopiero wtedy polecaj je znajomym. Twoja wiarygodność będzie wówczas na najwyższym poziomie. Widząc Twój entuzjazm i zadowolenie prawie każdy od razu Ci zaufa i będzie chciał wypróbować produkt na sobie.
  2. Poznaj potrzeby i preferencje klientki tak aby dokładniej dopasować do niej produkt. Klientki mają różne upodobania dotyczące kolorów, różne typy cery i często chcą dokładnie poznać skład produktu.
  3. Nawiązuj bliższe relacje z klientami. Wtedy wzbudzasz sympatie i zaufanie. Każdą rozmowę możesz poprowadzić tak jak chcesz i od czasu do czasu nawiązać do kosmetyków kolorowych, których używasz.
  4. Zastanów się czy nie potrzebujesz się przeszkolić. Na naszej stronie firmowej jest bardzo dużo szkoleń produktowych i makijażowych. Tak naprawdę nie wychodząc z domu możesz stać się ekspertem. Trzeba tylko chcieć.
  5. Kiedy już się przeszkolisz organizuj sesje makijażu. Obojętnie czy będzie przeprowadzona on-line czy offline. Kobiety bardzo często poszukują informacji na temat tego jak się umalować na konkretną okazję. Podczas takiej sesji możesz zarekomendować wiele kosmetyków.
  6. Staraj się utrzymywać stały kontakt ze swoimi klientkami. Po kilku dniach od zakupu zadzwoń lub napisz i zapytaj jak podoba jej się dany produkt, czy jest z niego zadowolona. Przy okazji możesz zapytać czy jej się coś nie kończy i czy nie potrzebuje czegoś zamówić.

Tak naprawdę kosmetyki kolorowe cieszą się bardzo dużą popularnością szczególnie wśród naszych nowych klubowiczek. Zazwyczaj w pierwszym zamówieniu zawsze znajdują się kosmetyki do makijażu oraz do paznokci.

Przejdź na stronę https://pl.oriflame.com/makeup/face-makeup?store=1632722 i sprawdź co ciekawego mamy aktualnie w ofercie jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu twarzy.

Jeśli założysz sobie konto w Oriflame wszystkie produkty kupisz taniej o 20%. Zapraszamy i zachęcamy, rejestracja jest niezobowiązująca.

Kategorie: Aktualności

Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *