Perfumy Oriflame Giordani Gold Essenza

Nowy wyjątkowy zapach perfum Giordani Gold – Essenza został stworzony przez wybitnego specjalistę w tej dziedzinie Fabrice’a Pellegrina. Francuz pasję perfumiarstwa odziedziczył po swoim ojcu, pracował w sławnym domu perfumeryjnym u Roberteta potem z grupą Mane oraz HERMES.

Fabrice projektował zapachy dla Diptyque, Giorgio Armani, Thierry Mugler, jest znany na całym świecie z tego, że potrafi stworzyć naprawdę wyjątkowe perfumy.
Essenza Giordani Gold to jego ostatnia kompozycja zrobiona dla Oriflame, jego zdaniem „pachną jak promienie słońca i szczęście„.

Cała magia nowych perfum dla kobiet Oriflame Essenza to szlachetna, wysublimowana woń delikatnych kwiatów pomarańczy z Włoch. Prace trwały długo, skomponowanie i pozyskanie tej wyjątkowej nuty zapachowej nie było łatwe. Jak mówi Pellegrin „Raz w tygodniu stawałem wraz z technikami przed urządzeniami, by ustawić odpowiednią temperaturę i ciśnienie umożliwiające wydobycie najpiękniejszch akordów kwiatu pomarańczy„.

Tylko najznakomitsi perfumiarze potrafią w odpowiedni sposób zastosować technikę wykorzystywaną przez twórcę i jego zespół.

Giordani Essenza kryje w sobie nutę, która jest jedyna i niepowtarzalna, nie da się jej podrobić i nie zostanie ona nigdy użyta w innych perfumach.

Perfum nie do się stworzyć z dnia na dzień, jest to proces, który trwa minimum kilka miesięcy i wymaga wykazania się niezwykłym kunsztem. Nuta pomarańczy zawarta w sercu Oriflame luxury Essenza otoczona jest przez górne akordy cytrusów takich jak bergamotki, a także nutą drewna toskańskiego stanowiącego ich bazę.

Na szczególną uwagę zasługuje również to, że produkt jest rozprowadzany w niezwykle stylowym flakonie pokrytym (zakrętka) prawdziwym 24-karatowym złotem.

Magiczne perfumy Giordani Gold Essenza to szczególny hołd oddany bogactwu zapachowemu Italii.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *