Diamenty są najpiękniejszym i najbardziej olśniewającym kruszcem na świecie. Oriflame właśnie wprowadziło pierwszą pomadkę Canary Diamond z prawdziwym diamentowym proszkiem, luksus w najczystszej postaci od Giordani Gold. Pomadka lśni niczym Diament Kanarkowy.

Teraz możesz mieć prawdziwie diamentowe usta!

Diament kanarkowy jest jednym z najrzadziej występujących kamieni szlachetnych na świecie, słynie przede wszystkim z niezwykłego blasku. Każda pomadka Giordani Gold Canary Diamond została wzbogacona proszkiem diamentowym tworzącym niezwykły blask na ustach.

Co jeszcze znajduje się w pomadce Giordani Gold Canary Diamond?

Niepowtarzalna nowa pomadka zawiera 10 wymieszanych ze sobą składników aktywnych, które nawilżają oraz zmiękczają skórę. Z kolei ekstrakt z miodu akacjowego zapobiega jej starzeniu się. Usta nie tylko wyglądają olśniewająco, ale też są delikatne, miękkie i bardzo dobrze chronione.

Pomadka Giordani Gold Canary Diamond oferowana jest w ośmiu niezwykle lśniących kolorach. Każda kobieta znajdzie w ofercie odcień pasujący do swojego Typu urody oraz stylu. Chcesz mieć prawdziwie lśniące i zmysłowe usta? Koniecznie wypróbuj nowy produkt od Giordani Gold!!!

Kosmetyki Giordani Gold Canary Diamond

 


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *