33652 Woda toaletowa oriflame eternal man

Dzisiaj propozycja dla nowoczesnego mężczyzny, który mimo wieku jest młody duchem. Nowa woda toaletowa Oriflame Eternal Man 33652.  Świeża, a zarazem ciepła kompozycja przypominająca, że w życiu ważne są chwile zabawy i relaksu.

Akord drewna marmurowego symbolizujący siłę i wytrwałość to główna nuta zapachu Eternal Man. Jest on wyczuwalny na każdym poziomie kompozycji i tworzy niepowtarzalny, męski, dymny charakter wody toaletowej.

Jak mówi twórca zapachu, mistrz perfumiarstwa Julien RasquinetWydaje się, że spośród naszych pięciu zmysłów, zapach ma bezpośredni związek ze wspomnieniami i emocjami „zapisując” wrażenia w najgłębszej części naszego umysłu.”

Celem perfumiarstwa jest wywołanie emocji, przywołanie w myślach wydarzeń, które odegrały w naszym życiu ważną rolę. Julien Rasquinet czerpie inspirację z książek, osób, które poznał lub miejsc, które odwiedził. W ten sposób tworzy w umyślę pewną kreację, historię, którą chce opowiedzieć tworząc nowy zapach. 

Swoją pasję do orientalnych zapachów twórca odkrył na bliskim wschodzie. Dziś jest znanym na całym świecie perfumiarzem, który stworzył dla Oriflame zapach Eternal Man.

Kategorie: Aktualności

Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *