Eclat Style - prawdziwe perfumy Oriflame dla mężczyzn

Nowy zapach Eclat Style to pierwsze prawdziwe perfumy dla mężczyzn w portfolio Oriflame. Powstały przede wszystkim dla facetów, którzy charakteryzują się naturalnym perfekcjonizmem w codziennym działaniu. Wprowadzają najbardziej wyrafinowany, najdoskonalszy, ponadczasowy poziom niepowtarzalnego paryskiego szyku.

Akord De Laire to najbardziej ekskluzywny i kultowy składnik w perfumerii. To właśnie wokół niego mistrzynie perfumiarsta: Emilie Coppermann i Alienor Massenet zbudowały szlachetny, mocny zapach skóry z cennymi nutami znanego kwiatu irysa. Tak właśnie powstał najwyższej jakości wyjątkowy akord De Laire Sellier.

Główne składniki męskich perfum Eclat Style

Świeże i subtelne nuty kardamonu, rozmarynu i grejpfruta to aromaty, które otrzymujemy na otwarcie. W sercu zawarty jest łączący akcenty skóry, irysa i geranium wspomniany już wcześniej elegancki akord De Sellier Laire. Dodatkowo całą kompozycję wspierają ciepłe nuty głębi – kadzidło, bursztyn i wetiwer.

Nowe perfumy Style ze znanej już serii Eclat dla Niego to idealna propozycja dla Panów, którzy cenią sobie perfekcjonizm w dobrym wydaniu. Jest to zapach ekskluzywny, prestiżowy, wyrażający paryski szyk i elegancję.

Jak skutecznie sprzedawać zapachy mężczyznom?

Na wstępie na pewno warto zaopatrzyć się w próbki. Próbka perfum Eclat Style jest już dostępna i ma kod 34522.

Następnie należy wspomnieć o głównych zaletach produktu. Pierwszą z nich jest niewątpliwie fakt, że produkt zawiera formułę o wyższym stężeniu olejków zapachowych i większej trwałości – to cecha charakterystyczna prawdziwych perfum.

Wspomnij także, że główna nuta zapachowa została starannie skomponowana przez znane na całym Świecie mistrzynie perfumiarstwa.

Mężczyźni to bardzo lojalni klienci, ale wymagający trochę większej uwagi. Staraj się być z nimi w kontakcie i inteligentnie odpowiadaj na potrzeby.

Promocja

Tylko w katalogu 17/2019 przy zakupie dwóch flakonów perfum Eclat otrzymasz sztukę za 59,99 zł. Kod na produkt to 34522.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *