Anna Mucha poleca wodę toaletową Power Woman18 kwietnia firma Oriflame przedstawiła nową ambasadorkę marki w Polsce, została nią aktorka Anna Mucha. Anna Mucha jest teraz w gronie sław promujących produkty Oriflame, takich jak Demi Moore czy Monica Bellucci. Nowa Ambasadorka marki Oriflame w Polsce promować będzie nie tylko same produkty, ale także firmę, jej filozofię, która prowadzi do niezależności finansowej oraz spełniania marzeń.

Oto co o nowej ambasadorce powiedział John Larsson, Wiceprezes Regionu EMEA Centralna i Dyrektor Generalny Oriflame Poland:

– Postanowiliśmy powołać polską ambasadorkę z uwagi na rosnące znaczenie polskiego rynku kosmetycznego. Szukaliśmy kobiety, która doskonale odzwierciedlałaby filozofię Oriflame. Ania świetnie nadaje się do tej roli. Chcemy, aby była wzorem dla naszych klientek i z wrodzonym poczuciem humoru oraz szczerością prezentowała produkty marki, stworzone z myślą o kobietach takich jak ona.

Anna Mucha poleca wodę toaletową Power Woman

Kategorie: Aktualności

Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *