Założyciele firmy OriflameW tym roku firma Oriflame obchodzi jubileusz 50 lecia, powstała dokładnie w 1967 roku w Szwecji, a jej założycielami są bracia Jonas i Robert af Jochnick. Już 50 lat firma czyni życie wielu ludzi bogatszym, pomaga spełniać ich marzenia, czuć, wyglądać i żyć na wyższym poziomie. To właśnie pasja spełniania marzeń jest głównym motorem napędowym zarządu firmy i ich założycieli.Każdy dąży do spełniania swych marzeń, indywidualną, niepowtarzalną drogą, ale to co łączy wszystkich to niesamowite uczucie dokonywania, pozytywnej, charyzmatycznej zmiany w życiu.

W ciągu pięćdziesięciu lat istnienia firmy Oriflame powstało wiele inspirujących historii ludzi z nią związanych na całym Świecie. To historie pełne pozytywnych zmian, rozwoju osobistego, spełniania marzeń i sukcesów. Zapraszamy wszystkich chętnych oraz tych jeszcze niezdecydowanych do przyłączenia się do nas i wspólnego celebrowania przez cały jubileuszowy rok. Atrakcji na pewno nie zabraknie :).

Jak to się w ogóle zaczęło?

Wszystko zaczęło się od marzeń. W roku 1967 bracia Robert i Jonas af Jochnick postanowili pobudzić do życia firmę kosmetyczną, która dotrze i zaspokoi potrzeby kobiet na całym świecie. Dzisiaj z pełną satysfakcją należy stwierdzić, że ich marzenie się spełniło! Obecnie Oriflame jest jedną z największych firm kosmetycznych na świecie, a jej unikalny model dystrybucji przyczynił się do poprawy życia dosłownie milionów ludzi.

50 lat sukcesów dzięki filozofii łączenia

O jaką filozofię dokładnie chodzi? Chodzi o filozofię łączenia tego co najlepsze, naturalne w naturze z innowacyjnością nauki. W Instytucie Badawczym firmy pracują niezwykli pasjonaci, naukowcy śmiało patrzący w przyszłość, oddani całym sobą w tworzenie wyjątkowych, niepowtarzalnych produktów. Efektem ich działań są produkty niezwykłej jakości, wyprodukowane z wyjątkową starannością o każdy detal. Najważniejsze jest to, że powstają one w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, doskonale zaspokajają potrzeby skóry oraz dbają o całe ciało.

Kategorie: Aktualności

Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *