Mieszkasz w Zelowie i szukasz konsultantki Oriflame? Czy może chciałabyś założyć w Oriflame konto on-line i zamawiać z 20% rabatem dla siebie i przyjaciół? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Od wielu lat jesteśmy dyrektorami Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak działać skutecznie. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Zelów – klub Oriflame

Narodziny szwedzkiej firmy Oriflame przypadają na 1967 rok. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków a także od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Suplementy i kosmetyki Oriflame zakupisz u konsultanta lub w sklepie Beauty Store, nie są sprzedawane w sklepach stacjonarnych.

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • jako konsultantka zamawiasz wszystko po niższej cenie, przysługuje Ci 20% rabat,
  • do zamawiania wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz dorabiać na sprzedaży kosmetyków oraz suplementów diety znajomym,
  • pierwsza dowiadujesz się o wszystkich nowościach i możesz zakupić je za niższą kwotę.

Jeśli masz ukończone 18 lat konto w Oriflame możesz założyć samodzielnie np. za pośrednictwem naszej strony internetowej korzystając z zakładki „Rejestracja w Oriflame. Gdy jednak masz ukończone minimum 16 lat to Twoje członkostwo również jest możliwe. W takiej sytuacji jednak twoi rodzice muszą wyrazić na to zgodę.

Regularnie dojeżdżamy na spotkania Oriflame w Zelowie z naszymi przyjaciółmi. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją naszych produktów, możesz być tylko konsumentką. Dane do logowania do strefy klubowej otrzymasz na maila zaraz po rejestracji. Szczerze powiedziawszy po rejestracji jesteś jednocześnie dystrybutorką i klientką, to samo konto wykorzystujesz do wszystkiego. Oczywiście nikt nie „zmusza” Cię do rozprowadzania kosmetyków, jeśli chcesz możesz być wyłącznie klientką.

Pięć łatwych kroków żeby dobrze wystartować w Zelowie.

  1. Dokonaj rejestracji u nas aby otrzymać login oraz hasło dostępu do konta.
  2. Otrzymasz od nas bezpłatnie katalogi, przyniesie Ci je listonosz lub dowieziemy na umówione miejsce.
  3. Podwieź katalogi koleżankom i kolegom, opowiedz o zaletach kosmetyków i spisz zamówienie.
  4. Zamów produkty na adres domowy do Zelowa korzystając ze swojego konta klubowego z rabatem dwadzieścia procent.
  5. Dostarcz towar zamawiającym i odbierz pieniądze. Dwadzieścia procent od każdego zamówienia zostaje u Ciebie w kieszeni, np. gdy klient kupuje produkt za 100 zł Ty zarabiasz wówczas 20 zł.

Oriflame w Zelowie ma sporą liczbę zadowolonych odbiorców. Zakładając konto w Oriflame niczym nie ryzykujesz, rejestracja jest bezpłatna, nie jesteś namawiana do rozprowadzania produktów, możesz zamawiać wyłącznie dla siebie. Zapewnimy Ci cenne wsparcie.