Zamieszkujesz w Wieruszowie i poszukujesz konsultantki Oriflame? Czy może chciałabyś założyć w Oriflame konto on-line aby zamawiać bez 25% marży dla siebie i przyjaciół? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zadzwoń do nas. Współpracujemy z firmą Oriflame już od wielu lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Jesteśmy do dyspozycji tradycyjnie oraz internetowo.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Konsultantka Oriflame Wieruszów

Narodziny szwedzkiej firmy Oriflame sięgają 1967 roku. Specjalizuje się w produkcji świetnych kosmetyków a także od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Naszych wysokiej jakości produktów nie kupisz w tradycyjnym sklepie lecz tylko on-line w sklepie Beauty Store lub od dystrybutora.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • obowiązują Cię niższe ceny o 20% od tych w katalogu,
  • nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez stronę www również za pośrednictwem urządzenia mobilnego,
  • możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków oraz suplementów diety znajomym,
  • w pierwszej kolejności dowiadujesz się o wszelkich nowościach i możesz otrzymać je w korzystniejszych cenach.

Jeśli masz ukończone 18 lat rejestracji w Oriflame możesz dokonać on-line np. przez nasz serwis oristyl.pl korzystając z zakładki „Rejestracja w Oriflame. Jeśli natomiast masz ukończone minimum 16 lat to również możesz się zarejestrować. Zgodę na rejestrację będzie musiał potwierdzić Twój tata lub mama.

Oriflame w Wieruszowie cały czas się powiększa, regularnie mamy tam spotkania z naszymi klubowiczkami. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją kosmetyków, możesz być tylko konsumentką. Dostaniesz dane za pomocą których zalogujesz się na stronie firmowej. Szczerze powiedziawszy po założeniu sobie konta jesteś jednocześnie klientką i konsultantką, jedno konto wykorzystujesz do różnych działań. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją kosmetyków, sama decydujesz czy będziesz to robić.

Zarabianie na sprzedaży w Wieruszowie w prostych krokach.

  1. Zarejestruj się u nas żeby otrzymać swój unikalny numer klubowy oraz hasło dostępu do konta.
  2. Odbierz od nas bezpłatne katalogi, przyniesie Ci je kurier lub dowieziemy na umówione miejsce.
  3. Pokaż katalogi znajomym, opowiedz o zaletach produktów i spisz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na swój adres do Wieruszowa korzystając z osobistego konta z upustem 20%.
  5. Podwieź produkty zainteresowanym i weź wynagrodzenie. Zarabiasz 20% na każdej sprzedaży, np. gdy klient kupuje produkt w cenie standardowej 100 zł Ty zarabiasz wówczas dwadzieścia zł.

W Wieruszowie Oriflame jest ponadprzeciętnie cenione i lubiane. Zapraszamy Cię do naszego zespołu bez względu na to czy zamierzasz być tylko klientką czy także zajmować się dystrybucją suplementów i kosmetyków. Na każdym etapie służymy pomocą i wsparciem. Czekamy z niecierpliwością na nowego lidera w naszej strukturze. Co Ty na to?