Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim i poszukujesz konsultantki Oriflame? A może chcesz dokonać rejestracji w Oriflame on-line aby robić zakupy z 20% rabatem dla siebie i bliskich? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Od wielu lat jesteśmy partnerami biznesowymi firmy Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak działać skutecznie. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Tomaszów Mazowiecki – klub Oriflame

Narodziny skandynawskiej firmy Oriflame przypadają na 1967 rok. Firma znana jest z wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna odżywczych suplementów. Naszych wysokiej jakości produktów nie dostaniesz w sklepie stacjonarnym lecz tylko on-line w sklepie Beauty Store lub od dystrybutora.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka zamawiasz wszystko po niższej cenie, przysługuje Ci 20% rabat,
  • do zrobienia zakupów wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz równolegle oszczędzać i zarabiać na wiele sposobów,
  • w pierwszej kolejności dowiadujesz się o wszelkich hitach i możesz zakupić je w korzystniejszych cenach.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią rejestracji w Oriflame możesz dokonać samodzielnie np. przez naszą stronę www korzystając z zakładki „Rejestracja w Oriflame. W przypadku gdy nie masz 18 lat, ale skończyłaś szesnaście lat także możesz dołączyć do Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał wyrazić Twój tata lub mama.

Oriflame w Tomaszowie Mazowieckim działa prężnie już od dłuższego czasu, regularnie spotykamy się w tym mieście z naszymi klubowiczkami. Nie musisz od razu rozprowadzać kosmetyków, możesz zostać wyłącznie naszą klientką. Otrzymasz swój login i hasło które posłużą Ci do logowania na prywatny profil. Tak naprawdę po rejestracji jesteś równolegle konsultantką i klientką, jedno konto wykorzystujesz do różnych działań. Regulamin nie narzuca obowiązku zajmowania się dystrybucją produktów, sama decydujesz czy chcesz to czynić.

Kilka łatwych kroków żeby od razu zacząć w Tomaszowie Mazowieckim.

  1. Dokonaj rejestracji w Oriflame aby dostać swój unikalny numer klubowicza oraz hasło do logowania.
  2. Katalogi nadamy do Ciebie zaraz po Twojej rejestracji.
  3. Zbierz swoje pierwsze zamówienie pokazując katalog rodzinie i znajomym.
  4. Złóż zamówienie internetowo z przesyłką na adres domowy do Tomaszowa Mazowieckiego, pamiętaj, że obowiązują Cię ceny z rabatem.
  5. Podrzuć towar zamawiającym i odbierz wynagrodzenie.
  6. Dwadzieścia procent od indywidualnej sprzedaży zostaje u Ciebie w kieszeni, np. gdy klient kupuje kosmetyk w cenie standardowej 100 zł Ty zarabiasz na nim dwadzieścia zł.

Oriflame w Tomaszowie Mazowieckim ma sporą liczbę lojalnych klientów. Przyłącz się do naszej grupy bez względu na to czy zamierzasz być tylko klientką czy także sprzedawać akcesoria Oriflame. Będzie nam bardzo miło jeśli przyłączysz się do naszej grupy i zaczniemy współpracę. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Zaryzykujesz?