Szukasz konsultantki Oriflame w Rawie Mazowieckiej? A może jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszego klubu i robieniem zakupów taniej? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Od dłuższego czasu jesteśmy konsultantami Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej współpracy i powiemy na co uważać na samym początku. Jesteśmy do dyspozycji tradycyjnie oraz internetowo.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Rawa Mazowiecka – klub Oriflame

Oriflame to firma pochodząca ze Szwecji, istniejąca od 1967 roku. Specjalizuje się w produkcji świetnych kosmetyków oraz od jakiegoś czasu również odżywczych suplementów. Produkty Oriflame zakupisz u dystrybutora oraz w sklepie Beauty Store, nie są sprzedawane w sklepach stacjonarnych.

Korzyści po dołączeniu do Klubu Oriflame:

  • dotyczą Cię ceny hurtowe niższe o 20% od tych w katalogu,
  • do zamawiania wystarczy telefon z zainstalowaną apką Oriflame,
  • możesz jednocześnie zarabiać i oszczędzać na wiele sposobów,
  • w pierwszej kolejności jesteś informowana o wszelkich nowościach i możesz otrzymać je za niższą cenę.

Aby zarejestrować się w Oriflame wystarczy mieć skończony osiemnasty rok życia, wystarczy, że wypełnisz formularz wpisowy na naszej platformie. W przypadku gdy jesteś niepełnoletnia, ale skończyłaś 16 lat także możesz zarejestrować się Oriflame. W takiej sytuacji jednak twoi rodzice muszą się na to zgodzić.

Często jeździmy na spotkania Oriflame w Rawie Mazowieckiej z naszymi przyjaciółmi. Jeśli chcesz zarejestrować się tylko jako konsumentka, a nie dystrybutorka nic nie stanowi przeszkody. Login i hasło do swojego konta otrzymasz na maila zaraz po rejestracji. Po rejestracji masz jedno konto za pomocą, którego składasz zamówienia osobiście oraz dla przyjaciół, Sama decydujesz jak działasz. Nie masz obowiązku zajmować się rozprowadzaniem produktów, sama decydujesz czy będziesz to czynić.

Korzystaj w Rawie Mazowieckiej krok po kroku.

  1. Wypełnij formularz zapisu po to by założyć sobie prywatny profil w Oriflame.
  2. Katalogi nadamy do Ciebie niezwłocznie po dostaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Podrzuć katalogi koleżankom i kolegom, opowiedz o swoich ulubionych produktach i spisz zamówienie.
  4. Zamów produkty na adres domowy do Rawy Mazowieckiej korzystając z osobistego konta z rabatem 20%.
  5. Dostarcz towar zainteresowanym i odbierz pieniądze.
  6. Zarabiasz 20% na każdej sprzedaży, np. kiedy klient kupuje kosmetyk w cenie standardowej 100 zł Ty zarabiasz na nim dwadzieścia zł.

W Rawie Mazowieckiej Oriflame ma sporą liczbę lojalnych klientów. Dołączając do Oriflame niczym nie ryzykujesz, rejestracja jest zupełnie darmowa, nie jesteś zobowiązana do rozprowadzania kosmetyków, masz możliwość kupowania wyłącznie dla siebie. Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie. Przyłącz się do nas już teraz, czekamy na kontakt :).