Zamieszkujesz w Radomsku i poszukujesz konsultantki Oriflame? A może jesteś zainteresowana dołączeniem do naszej grupy i robieniem zakupów bez 25% marży? Niezależnie od tego czy interesuje Cię wariant pierwszy bądź drugi zadzwoń do nas. Współpracujemy z firmą Oriflame już od 8 lat, zdradzimy Ci sekrety naszej pracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Działamy zarówno off-line jak i on-line.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Radosmko – konsultantka Oriflame

Oriflame to firma wywodząca się ze Szwecji, założona w roku 1967. Firma znana jest z wytwarzania świetnych kosmetyków a także od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Kosmetyków Oriflame nie dostaniesz w sklepie stacjonarnym lecz tylko za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub od dystrybutora.

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  1. jako klubowiczka zamawiasz produkty po niższej cenie, przysługuje Ci 20% rabat,
  2. nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez stronę www również za pośrednictwem urządzenia mobilnego,
  3. możesz w tym samym czasie zarabiać i oszczędzać kilkaset złotych,
  4. wszelkie nowości w niższych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Aby zarejestrować się w Oriflame musisz być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz rejestracyjny na naszej stronie www. Gdy jednak masz skończone minimum 16 lat to także możesz się zarejestrować. Zgodę na członkostwo będzie musiał potwierdzić Twój rodzic.

Oriflame w Radomsku ciągle się rozwija, regularnie spotykamy się w tym mieście z naszymi klubowiczkami. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją kosmetyków, możesz być wyłącznie naszą klientką. Dane do logowania na swój profil otrzymasz na maila po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Po rejestracji masz osobiste konto za pomocą, którego zamawiasz prywatnie oraz dla znajomych, tylko od Ciebie zależy jak pracujesz. Nie jesteś zobowiązana zajmować się dystrybucją produktów, wszystko zależy od Twojej decyzji.

Zarabiaj na sprzedaży w Radomsku od pierwszego dnia.

  1. Dokonaj rejestracji u nas żeby dostać login oraz hasło do logowania.
  2. Katalogi dostarczymy na Twój adres niezwłocznie po dostaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Skompletuj Twoje pierwsze zamówienie przeglądając katalog z przyjaciółmi.
  4. Zamów produkty na adres domowy do Radomska wykorzystując do tego swoje konto klubowe z upustem 20%.
  5. Dostarcz towar zainteresowanym i odbierz pieniądze.
  6. Zarabiasz 20% na każdej sprzedaży, np. gdy sprzedasz produkt za 100 zł zarabiasz na nim dwadzieścia zł.

Oriflame w Radomsku ma sporą liczbę zadowolonych klientów. Przyłącz się do nas niezależnie czy chcesz być tylko konsumentką czy również sprzedawać nasze produkty. Na każdym kroku służymy pomocą i wsparciem. Dlaczego nie spróbować? Co masz do stracenia? Z łatwością dorobisz kilkaset złotych do domowego budżetu.