Doskonała pielęgnacja skóry twarzy z kremem True PerfectionSkóra wygląda na pozbawioną blasku oraz zmęczoną w wyniku nagromadzenia się zanieczyszczeń w komórkach i wokół nich. Ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego, składnik nowych kremów do twarzy Oriflame True Perfection skutecznie neutralizuje szkodliwe cząsteczki na poziomie komórkowym. Skóra zyskuje wówczas perfekcyjny blask, wyrównany koloryt oraz jedwabistą gładkość.

Jaka pielęgnacja skóry twarzy zapewni jej perfekcyjny wygląd?

Idealna skóra pomimo stresu i pośpiechu to cel, do którego dążą współczesne kobiety. W wieku 20 lub 30 lat skóra narażona jest na skutki szybkiego tempa życia. Niewystarczająca ilość snu, przebywanie w zanieczyszczonym środowisku, a także niezbilansowana dieta prowadzą do nagromadzenia się w komórkach skóry zanieczyszczeń, co powoduje:

  • utratę blasku skóry
  • jej zmęczenie
  • niezrównoważony koloryt i strukturę

Naukowcy zgodnie potwierdzają

Ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego bogaty w minerały i aminokwasy skutecznie neutralizuje szkodliwy wpływ zanieczyszczeń na poziomie komórkowym, co powoduje, że skóra odzyskuje swoją wrodzoną doskonałość.

Dzięki pielęgnacji skóry twarzy za pomocą kremów z serii True Perfection uzyskasz więcej blasku, bardziej wyrównany koloryt i gładszą skórę. Wszystkie kosmetyki z nowej serii Oriflame zawierają silny ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego oraz wiele innych składników, które przyczyniają się redukcji niekorzystnych efektów prowadzenia szybkiego tempa życia.

Upiększający krem nawilżający True Perfection

Upiększający krem do pielęgnacji twarzy True Perfection OriflameSkutecznie nawilża i pielęgnuje skórę twarzy przez całą dobę. Dzięki ekstraktowi z perskiego drzewa jedwabnego nadaje skórze promienny i gładki wygląd oraz sprawia, że wygląda na doskonale wypoczętą. Skutecznie redukuje efekty zmęczenia, a także przeciwdziała starzeniu się skóry.

Jak stosować?

  1. Wmasuj w oczyszczoną skórę
  2. Stosuj codziennie
  3. Najlepszy efekt uzyskasz stosując krem po nałożeniu serum rozświetlającego

Regenerujący krem na noc True Perfection

Regenerujący krem na noc True Perfection OriflameSilnie regenerujący, a jednocześnie lekki krem zawiera różne odżywcze aminokwasy, minerały oraz kwas glikolowy. Skutecznie wygładza pojawiające się pierwsze zmarszczki mimiczne, regeneruje strukturę skóry, a także wyrównuje jej koloryt. Wszytko to sprawia, że skóra promienieje i wygląda na naprawdę wypoczętą

Jak stosować?

  1. Codziennie wieczorem wmasuj w oczyszczoną skórę
  2. Nie stosuj na delikatne okolice oczu
  3. Najlepsze efekty osiągniesz stosując produkt z innymi kosmetykami z serii True Perfection

Jak widzisz odpowiednia pielęgnacja skóry przez zastosowanie kosmetyków z serii True Perfection jest bardzo łatwa. Dzięki nim cera Twojej twarzy będzie idealna pomimo prowadzenia intensywnego trybu życia.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *