Mieszkasz w Pabianicach i szukasz konsultantki Oriflame? A może jesteś zainteresowana dołączeniem do naszego klubu i kupowaniem wszystkiego bez 25% marży? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Współpracujemy z firmą Oriflame już od wielu lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Działamy zarówno off-line jak i on-line.

Pabianice na mapie Google
Pabianice – Oriflame

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Klub Oriflame Pabianice

Oriflame to firma wywodząca się ze Szwecji, powstała dokładnie w 1967 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków oraz od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Naszych wysokiej jakości produktów nie kupisz w sklepie stacjonarnym lecz tylko za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub bezpośrednio od konsultantki.

Korzyści po dołączeniu do Klubu Oriflame:

  • jako klubowiczka kupujesz wszystko po cenach hurtowych, przysługuje Ci 20% rabat,
  • nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez swoje konto klubowe również za pomocą aplikacji na telefon,
  • możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków oraz suplementów diety znajomym,
  • pierwsza dowiadujesz się o wszelkich nowościach i możesz zakupić je w korzystniejszych cenach.

Jeśli masz ukończone 18 lat konto w Oriflame możesz założyć samodzielnie np. za pośrednictwem naszej strony internetowej korzystając z zakładki „Rejestracja w Oriflame„. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale masz już 16 lat również możesz dołączyć do Oriflame. W tym przypadku jednak potrzebujesz na to zgody rodziców.

Oriflame w Pabianicach działa prężnie już od wielu lat, często mamy tam spotkania z naszymi klubowiczkami. Jeśli chcesz zarejestrować się tylko jako klientka, a nie konsultantka nic nie stoi na przeszkodzie. Otrzymasz swój unikalny numer oraz hasło za pomocą których zalogujesz się na stronie firmowej. Tak naprawdę po rejestracji jesteś jednocześnie konsultantką i klientką, do wszystkiego wykorzystujesz to samo konto. Oczywiście nikt nie „zmusza” Cię do dystrybucji produktów, jak najbardziej możesz być tylko konsumentką.

Zarabianie na sprzedaży w Pabianicach krok po kroku

  1. Dokonaj rejestracji w Oriflame aby otrzymać swój unikalny numer klubowy oraz hasło do logowania.
  2. Odbierz od nas nieodpłatnie katalogi, wyślemy Ci je pocztą lub dowieziemy na miejsce spotkania.
  3. Pokaż katalogi znajomym, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  4. Zamów produkty na adres domowy w Pabianicach korzystając ze swojego konta klubowego z rabatem 20%.
  5. Dostarcz produkty klientom i odbierz pieniądze. Zarabiasz 20% na każdej sprzedaży, np. gdy klient kupuje produkt w cenie katalogowej 100 zł Ty zarabiasz na nim 20 zł.

W Pabianicach Oriflame ma bardzo wielu lojalnych klientów. Zapraszamy Cię do naszego zespołu niezależnie czy chcesz być tylko klientką czy również zajmować się dystrybucją kosmetyków i suplementów diety. Na każdym kroku służymy pomocą i wsparciem. Kto wie, być może ostatecznie Oriflame stanie się Twoim głównym źródłem utrzymania?