Mieszkasz w Żychlinie i poszukujesz konsultantki Oriflame? A może chciałabyś założyć w Oriflame konto on-line aby zamawiać bez 25% marży dla siebie i bliskich? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Współpracujemy z firmą Oriflame już od 8 lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak działać skutecznie. Działamy zarówno off-line jak i on-line.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Żychlin – klub Oriflame

Oriflame to szwedzka jednostka gospodarcza, założona w roku 1967. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna odżywczych suplementów. Produkty Oriflame zakupisz u dystrybutora oraz w sklepie Beauty Store, nie są sprzedawane w drogeriach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • obowiązują Cię niższe ceny o 20% w porównaniu do tych z katalogu,
  • do zamawiania wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz równolegle oszczędzać i zarabiać kilkaset złotych,
  • wszelkie nowości w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Żeby założyć profil w Oriflame musisz mieć 18 lat, wystarczy, że wypełnisz formularz wpisowy na naszej platformie. Jeśli natomiast masz skończone minimum 16 lat to Twoje członkostwo również jest możliwe. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą wyrazić na to zgodę.

Często jeździmy na szkolenia Oriflame do Żychlina z liderami naszej grupy. Jeśli zamierzasz zostać tylko klientką, a nie konsultantką nic nie stanowi przeszkody. Dostaniesz swój indywidualny numer oraz hasło które użyjesz do logowania na prywatny profil. Tak naprawdę po rejestracji jesteś jednocześnie klientką i konsultantką, jedno konto wykorzystujesz do wszystkiego. Nie jesteś zobowiązana do dystrybucji suplementów czy kosmetyków, jeśli chcesz możesz być tylko konsumentką.

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków krok po kroku.

  1. Uzupełnij formularz rejestracyjny aby założyć w kilka chwil indywidualny profil w Oriflame.
  2. Katalogi wyślemy na Twój adres niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Pokaż katalogi koleżankom i kolegom, opowiedz o zaletach kosmetyków i spisz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na adres domowy do Żychlina korzystając z osobistego konta z rabatem 20%.
  5. Porozumiej się z zainteresowanymi na odbiór produktów w pasującym dla Ciebie i klienta czasie.

W Żychlinie nasze produkty są często poszukiwane. Zakładając konto w Oriflame nie ponosisz żadnego ryzyka, członkostwo jest bezpłatne, nie musisz dystrybuować kosmetyków, masz możliwość kupowania tylko na własne potrzeby. Będziemy radzi jeśli dołączysz do naszej grupy i zaczniemy współpracę.