Zamieszkujesz w Zgierzu i poszukujesz konsultantki Oriflame? Czy może chcesz założyć w Oriflame konto on-line i robić zakupy bez 25% marży dla siebie i przyjaciół? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach. Od wielu lat jesteśmy partnerami biznesowymi firmy Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i zdradzimy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Zgierz – klub Oriflame

Oriflame to firma wywodząca się ze Szwecji, założona dokładnie w 1967 roku . Firma znana jest z produkcji wysokiej jakości kosmetyków a także od jakiegoś czasu również odżywczych suplementów. Produkty Oriflame zakupisz u konsultanta oraz w sklepie Beauty Store, nie są rozprowadzane w sklepach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka zamawiasz produkty po cenach hurtowych,
  • przysługuje Ci 20% rabat, do zrobienia zakupów wystarczy urządzenie mobilne z aktywną apką Oriflame,
  • możesz równolegle zarabiać i oszczędzać na wiele sposobów,
  • wszelkie nowości w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią wpisu do Oriflame możesz dokonać on-line np. klikając w zakładkę „Rejestracja w Oriflame” na naszej stronie. W przypadku gdy nie masz 18 lat, ale masz już szesnaście lat także możesz zarejestrować się Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał potwierdzić Twój tata lub mama.

Lubimy jeździć na spotkania Oriflame do Zgierza z liderami naszej struktury. Jeśli chcesz zostać tylko konsumentką, a nie konsultantką nie ma żadnych przeszkód. Dane do logowania do strefy klubowej otrzymasz drogą mailową po potwierdzeniu formularza rejestracyjnego. Po rejestracji masz jedno konto które służy Ci do składania zamówień osobiście oraz dla przyjaciół, Sama decydujesz jak pracujesz. Nie jesteś zobowiązana do dystrybucji produktów, jeśli chcesz możesz być tylko konsumentką.

Pięć prostych kroków by dobrze wystartować w Zgierzu.

  1. Dokonaj rejestracji u nas żeby dostać swój indywidualny numer klienta oraz hasło do logowania.
  2. Otrzymasz od nas bezpłatne katalogi, wyślemy Ci je pocztą lub dowieziemy na umówione miejsce.
  3. Zbierz Twoje pierwsze zakupy przeglądając katalog z przyjaciółmi.
  4. Złóż zamówienie on-line z dostawą na adres domowy w Zgierzu, zwróć uwagę na to, że zamawiasz w cenach hurtowych.
  5. Porozumiej się z klientami na odbiór produktów w pasującym dla Ciebie i zamawiającego czasie.

W Zgierzu Oriflame cieszy się sporym zainteresowaniem. Dołączając do Oriflame niczym nie ryzykujesz, rejestracja jest zupełnie darmowa, nie jesteś zmuszana do dystrybuowania kosmetyków, masz możliwość kupowania wyłącznie dla siebie. Będziemy radzi jeśli dołączysz do naszej grupy i zaczniemy współpracę. Z niecierpliwością czekamy na kontakt z Twojej strony.