Szukasz konsultantki Oriflame w Zduńskiej Woli? Czy też jesteś zainteresowana dołączeniem do naszego klubu i kupowaniem wszystkiego bez 25% marży? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Współpracujemy z firmą Oriflame już od 8 lat, zdradzimy Ci sekrety naszej współpracy i powiemy na co uważać na samym początku. Działamy zarówno off-line jak i on-line.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Zduńska Wola – Oriflame

Oriflame to szwedzka firma, istniejąca od roku 1967. Firma znana jest z produkcji wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna odżywczych suplementów. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u konsultanta oraz w sklepie internetowym, nie są sprzedawane w sklepach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka kupujesz wszystko po cenach hurtowych, masz 20% rabat,
  • do zamawiania wystarczy urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz równolegle zarabiać i oszczędzać na wiele sposobów,
  • pierwsza dowiadujesz się o wszystkich hitach i możesz zakupić je za niższą kwotę.

Aby zarejestrować się w Oriflame wystarczy być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz formularz wpisowy na naszej platformie. Jeśli jesteś niepełnoletnia, ale skończyłaś szesnaście lat także możesz założyć konto w Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał wyrazić Twój rodzic.

Oriflame w Zduńskiej Woli działa prężnie już od dłuższego czasu, regularnie spotykamy się w tym mieście z naszymi klubowiczkami. Nie musisz od razu zajmować się dystrybucją naszych produktów, możesz być tylko naszą klientką. Otrzymasz swój indywidualny numer oraz hasło które użyjesz do logowania na prywatny profil. Po rejestracji masz jedno konto które wykorzystujesz do realizowania zamówień osobiście oraz dla przyjaciół, Ty decydujesz jak pracujesz. Nie jesteś zmuszana do dystrybucji suplementów czy kosmetyków, jeśli chcesz możesz być tylko konsumentką.

Zarabiaj na sprzedaży w Zduńskiej Woli od pierwszego dnia.

  1. Uzupełnij formularz zapisu aby założyć w kilka chwil indywidualny profil w Oriflame.
  2. Katalogi wyślemy na Twój adres niezwłocznie po Twojej rejestracji.
  3. Podrzuć katalogi znajomym, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na swój adres do Zduńskiej Woli korzystając z własnego konta z upustem 20%.
  5. Umów się z klientami na odbiór produktów w pasującym dla Ciebie i klienta miejscu.

W Zduńskiej Woli produkty Oriflame są często poszukiwane. Przyłącz się do nas bez względu na to czy zamierzasz być konsumentką czy również zajmować się dystrybucją kosmetyków i suplementów diety. Będziemy uradowani jeśli przyłączysz się do naszej grupy i zaczniemy działać. Aktualny Program Witamy w Oriflame gwarantuje fantastyczne nagrody. Jeśli mimo to masz jeszcze jakieś wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.