Szukasz konsultantki Oriflame w Wieluniu? A może chcesz dokonać rejestracji w Oriflame on-line i robić zakupy z 20% rabatem dla siebie i przyjaciół? Napisz do nas i opowiedz o swoich planach. Współpracujemy z firmą Oriflame już od wielu lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i zdradzimy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Oriflame Wieluń

Oriflame to szwedzka firma, istniejąca od 1967 roku. Firma znana jest z produkcji wysokiej jakości kosmetyków a także od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Suplementy i kosmetyki Oriflame zakupisz u konsultanta lub w sklepie internetowym, nie są sprzedawane w drogeriach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • dotyczą Cię ceny hurtowe niższe o 20% w porównaniu do tych z katalogu,
  • do zrobienia zakupów wystarczy telefon z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz dorabiać na sprzedaży suplementów diety i kosmetyków znajomym,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są dostępne dla Ciebie szybciej.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią konto w Oriflame możesz utworzyć samodzielnie np. klikając w zakładkę „Rejestracja w Oriflame” na naszej stronie. Jeśli natomiast masz skończone minimum 16 lat to także możesz utworzyć sobie profil. W tym przypadku jednak potrzebujesz zgodę rodzica.

Lubimy jeździć na spotkania Oriflame w Wieluniu z liderami naszej struktury. Nie musisz od razu zajmować się dystrybucją naszych produktów, możesz być wyłącznie konsumentką. Otrzymasz dane za pomocą których zalogujesz się na prywatny profil. Tak naprawdę po rejestracji jesteś równolegle klientką i konsultantką, do wszystkiego wykorzystujesz to samo konto. Oczywiście nikt nie „zmusza” Cię do dystrybucji suplementów czy kosmetyków, jak najbardziej możesz być tylko konsumentką.

Kilka prostych kroków by od razu zacząć w Wieluniu.

  1. Zarejestruj się w Oriflame żeby dostać login oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi wyślemy do Ciebie zaraz po Twojej rejestracji.
  3. Podwieź katalogi znajomym, opowiedz o zaletach kosmetyków i spisz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na adres domowy do Wielunia wykorzystując do tego osobiste konto klubowe z upustem 20%.
  5. Podrzuć towar zamawiającym i odbierz wynagrodzenie. Zarabiasz 20% na każdej sprzedaży, np. gdy klient kupuje produkt w cenie standardowej 100 zł Ty zarabiasz na nim dwadzieścia zł.

W Wieluniu produkty Oriflame są bardzo znane i cenione na rynku. Przyłączając się do Oriflame nie ponosisz żadnego ryzyka, założenie sobie konta jest darmowe, nie musisz dystrybuować produktów, masz możliwość kupowania wyłącznie na własne potrzeby. Będziemy radzi jeśli przyłączysz się do naszego zespołu i zaczniemy działać. Razem możemy wiele zdziałać, zapraszamy na pokład :).