Mieszkasz w Sieradzu i poszukujesz konsultantki Oriflame? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszego klubu i kupowaniem wszystkiego bez 25% marży? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zadzwoń do nas. Od dłuższego czasu jesteśmy konsultantami Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej współpracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Działamy zarówno off-line jak i on-line.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Konsultantka Oriflame Sieradz

Narodziny skandynawskiej firmy Oriflame przypadają na 1967 rok. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków a także od niedawna odżywczych suplementów. Naszych wysokiej jakości produktów nie kupisz w tradycyjnym sklepie lecz wyłącznie za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub od dystrybutora .

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • obowiązują Cię ceny hurtowe niższe o 20% od tych w katalogu,
  • do zrobienia zakupów wystarczy telefon z aktywną aplikacją Oriflame,
  • możesz zarabiać sprzedając kosmetyki i suplementy diety znajomym,
  • pierwsza jesteś informowana o wszystkich hitach i możesz zakupić je za niższą cenę.

Jeśli masz ukończone 18 lat rejestracji w Oriflame możesz dokonać samodzielnie np. przechodząc do zakładki „Rejestracja w Oriflame” na naszej stronie. W przypadku gdy nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale ukończyłaś 16 lat również możesz założyć konto w Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał potwierdzić Twój rodzic.

Oriflame w Sieradzu ciągle się rozrasta, często spotykamy się tam z naszymi klubowiczkami. Nie musisz od razu zajmować się dystrybucją kosmetyków, możesz być tylko naszą klientką. Dostaniesz swój indywidualny numer oraz hasło za pomocą których zalogujesz się na prywatny profil. Szczerze powiedziawszy po założeniu sobie konta jesteś jednocześnie konsultantką i klientką, do robienia zamówień wykorzystujesz swoje konto klubowe. Oczywiście nikt nie „zmusza” Cię do rozprowadzania suplementów czy kosmetyków, jeśli chcesz możesz być wyłącznie klientką.

Zarabiaj w Sieradzu krok po kroku.

  1. Wypełnij formularz zapisu po to by założyć w kilka chwil indywidualny profil w Oriflame.
  2. Katalogi nadamy do Ciebie zaraz po dostaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Skompletuj Twoje pierwsze zakupy pokazując katalog najbliższym.
  4. Zamów paczkę za pośrednictwem strony www z przesyłką na Twój domowy adres do Sieradza, pamiętaj, że dotyczą Cię ceny z rabatem.
  5. Porozumiej się z klientami na odbiór produktów w dogodnym dla Ciebie i klienta miejscu.

W Sieradzu Oriflame ma bardzo wielu zadowolonych klientów. Dołącz do naszej grupy niezależnie czy zamierzasz być konsumentką czy również sprzedawać kosmetyki i suplementy diety. Będziemy uradowani jeśli przyłączysz się do naszej grupy i zaczniemy współpracę. Poznajmy się i razem opracujmy skuteczny dla Ciebie plan działania.