Szukasz konsultantki Oriflame w Tuszynie? A może jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszego klubu i robieniem zakupów bez 25% marży? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Od dłuższego czasu jesteśmy partnerami biznesowymi firmy Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej współpracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Tuszyn – klub Oriflame

Początki skandynawskiej firmy Oriflame sięgają 1967 roku. Firma znana jest z wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków oraz od jakiegoś czasu również odżywczych suplementów. Naszych wysokiej jakości produktów nie dostaniesz w sklepie stacjonarnym lecz wyłącznie on-line w sklepie Beauty Store lub bezpośrednio od konsultantki.

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • dotyczą Cię ceny z rabatem niższe o 20% od tych w katalogu,
  • nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez stronę www również za pomocą aplikacji na telefon,
  • możesz jednocześnie oszczędzać i zarabiać na wiele sposobów,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli masz ukończone 18 lat konto w Oriflame możesz utworzyć natychmiast np. przez nasz serwis oristyl.pl wypełniając formularz na podstronie “Rejestracja w Oriflame. Jeśli nie masz 18 lat, ale masz już 16 lat również możesz zarejestrować się Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał potwierdzić Twój tata lub mama.

Regularnie jeździmy na spotkania Oriflame do Tuszyna z naszymi przyjaciółmi. Nie musisz od razu rozprowadzać naszych produktów, możesz być wyłącznie konsumentką. Login i hasło do strefy klubowej otrzymasz drogą mailową zaraz po rejestracji. Szczerze powiedziawszy po rejestracji jesteś równolegle konsultantką i klientką, do wszystkiego wykorzystujesz swoje konto klubowe. Regulamin nie narzuca obowiązku zajmowania się rozprowadzaniem kosmetyków, wszystko zależy od Twoich preferencji.

Zarabiaj na sprzedaży w Tuszynie od pierwszego dnia.

  1. Zarejestruj się u nas żeby dostać swój indywidualny numer klubowicza oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi wyślemy do Ciebie zaraz po dostaniu potwierdzenia członkostwa.
  3. Podrzuć katalogi znajomym, opowiedz o zaletach kosmetyków i spisz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na swój adres do Tuszyna korzystając ze swojego konta klubowego z upustem 20%.
  5. Porozumiej się z klientami na dostawę zamówienia w dogodnym dla Ciebie i zamawiającego czasie.

W Tuszynie Oriflame jest ponadprzeciętnie znane i lubiane. Zapraszamy Cię do naszej grupy bez względu na to czy zamierzasz być tylko konsumentką czy również zajmować się rozprowadzaniem suplementów i kosmetyków. Na każdym etapie służymy pomocą i wsparciem. Nie zwlekaj, teraz jest najlepszy moment aby dołączyć!