Szukasz konsultantki Oriflame w Skierniewicach? Czy też jesteś zainteresowana dołączeniem do naszej grupy i robieniem zakupów bez 25% marży? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Od wielu lat jesteśmy partnerami biznesowymi firmy Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej współpracy i powiemy na co uważać na samym początku. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Klub Oriflame Skierniewice

Narodziny skandynawskiej firmy Oriflame przypadają na 1967 rok. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna odżywczych suplementów. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u dystrybutora oraz w sklepie internetowym, nie są rozprowadzane w sklepach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka kupujesz wszystko po cenach hurtowych, masz 20% rabat,
  • nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez stronę www również za pomocą aplikacji na telefon,
  • możesz dorabiać sprzedając suplementy diety i kosmetyki znajomym,
  • w pierwszej kolejności jesteś informowana o wszystkich hitach i możesz otrzymać je za niższą cenę.

Aby założyć sobie konto w Oriflame wystarczy być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz wpisowy na naszej stronie www. Gdy jednak masz skończone minimum 16 lat to Twoje członkostwo także jest możliwe. W takiej sytuacji jednak potrzebujesz zgodę rodzica.

Lubimy jeździć na spotkania Oriflame w Skierniewicach z liderami naszej grupy. Jeśli chcesz zarejestrować się tylko jako klientka, a nie dystrybutorka nie ma żadnych przeszkód. Dane do logowania do swojego konta dostaniesz drogą mailową po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Po dołączeniu masz osobiste konto które służy Ci do realizowania zamówień osobiście oraz dla znajomych, Sama decydujesz jak pracujesz. Oczywiście nikt nie „zmusza” Cię do rozprowadzania kosmetyków, jak najbardziej możesz być wyłącznie klientką.

Zarabianie na sprzedaży w Skierniewicach krok po kroku.

  1. Uzupełnij formularz zapisu po to by utworzyć sobie bezpłatne konto w Oriflame.
  2. Odbierz od nas bezpłatne katalogi, wyślemy Ci je pocztą lub dowieziemy na miejsce spotkania.
  3. Zbierz Twoje pierwsze zamówienie przeglądając katalog z rodziną i znajomymi.
  4. Zamów produkty na swój adres do Skierniewic korzystając z osobistego konta z rabatem 20%.
  5. Dogadaj się z zainteresowanymi na dostawę zamówienia w pasującym dla Ciebie i klienta czasie.

W Skierniewicach Oriflame ma dużą liczbę lojalnych klientów. Zapraszamy Cię do naszego zespołu niezależnie czy zamierzasz być klientką czy także zajmować się rozprowadzaniem kosmetyków i suplementów diety. Udzielimy Ci pomocy.