Szukasz konsultantki Oriflame w Piotrkowie Trybunalskim? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszej grupy i kupowaniem wszystkiego bez 25% marży? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zadzwoń do nas. Od wielu lat jesteśmy dyrektorami Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej pracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Klub Oriflame Piotrków Trybunalski

Narodziny skandynawskiej firmy Oriflame sięgają 1967 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków a także od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Produkty Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u dystrybutora oraz w sklepie Beauty Store, nie są sprzedawane w drogeriach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka kupujesz produkty po cenach hurtowych, przysługuje Ci 20% rabat,
  • do zamawiania wystarczy urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz w tym samym czasie oszczędzać i zarabiać kilkaset złotych,
  • pierwsza jesteś informowana o wszystkich nowościach i możesz zakupić je w korzystniejszych cenach.

Aby zarejestrować się w Oriflame musisz być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz rejestracyjny na naszej stronie www. Gdy jednak masz ukończone minimum 16 lat to także możesz się zarejestrować. W tym przypadku jednak potrzebujesz zgodę rodzica.

Oriflame w Piotrkowie trybunalskim ciągle się rozrasta, często spotykamy się tam z naszymi partnerami biznesowymi. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją naszych produktów, możesz być wyłącznie naszą klientką. Dane do logowania na swój profil dostaniesz na maila zaraz po rejestracji. Tak naprawdę po założeniu sobie konta jesteś jednocześnie dystrybutorką i klientką, jedno konto wykorzystujesz do wszystkiego. Naturalnie nikt nie „zmusza” Cię do dystrybucji suplementów czy kosmetyków, jak najbardziej możesz być wyłącznie konsumentką.

Korzyści w kilku prostych krokach.

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny po to by utworzyć w kilka chwil indywidualny profil w Oriflame.
  2. Katalogi nadamy do Ciebie niezwłocznie po Twojej rejestracji.
  3. Pokaż katalogi znajomym, opowiedz o zaletach produktów i zbierz zamówienie.
  4. Złóż zamówienie internetowo z dostawą na Twój domowy adres do Piotrkowa Trybunalskiego, pamiętaj, że zamawiasz w cenach hurtowych.
  5. Podwieź produkty zainteresowanym i odbierz wynagrodzenie.
  6. Otrzymujesz 20% od transakcji, np. kiedy sprzedasz towar za 100 zł zarabiasz wówczas dwadzieścia zł.

Oriflame w Piotrkowie Trybunalskim ma bardzo wielu zadowolonych odbiorców. Dołączając do Oriflame niczym nie ryzykujesz, rejestracja jest zupełnie darmowa, nie musisz rozprowadzać produktów, możesz zamawiać wyłącznie dla siebie. Będziemy uradowani jeśli przyłączysz się do naszej grupy i zaczniemy współpracę. Czekamy na kontakt od Ciebie.