Szukasz konsultantki Oriflame w Pajęcznie? A może chciałabyś dokonać rejestracji w Oriflame on-line aby zamawiać bez 25% marży dla siebie i bliskich? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Współpracujemy z Oriflame już od wielu lat, zdradzimy Ci sekrety naszej współpracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Konsultantka Oriflame Pajęczno

Narodziny skandynawskiej firmy Oriflame przypadają na 1967 rok. Specjalizuje się w produkcji świetnych kosmetyków a także od niedawna odżywczych suplementów. Naszych wysokiej jakości produktów nie dostaniesz w tradycyjnym sklepie lecz tylko za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub od dystrybutora.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka kupujesz produkty po cenach hurtowych,
  • masz 20% rabat, nie musisz szukać konsultantki,
  • zakupy robisz przez stronę www również za pośrednictwem urządzenia mobilnego,
  • możesz dorabiać sprzedając kosmetyki i suplementy diety znajomym,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są dostępne dla Ciebie szybciej.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią wpisu do Oriflame możesz dokonać samodzielnie np. przez nasz serwis oristyl.pl korzystając z zakładki „Rejestracja w Oriflame. Jeśli natomiast masz skończone minimum 16 lat to również możesz założyć sobie konto. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą się na to zgodzić.

Oriflame w Pajęcznie działa nieprzerwanie już od wielu lat, często spotykamy się w tym mieście z naszymi partnerami biznesowymi. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją kosmetyków, możesz być tylko naszą klientką. Login i hasło na swój profil dostaniesz drogą mailową zaraz po rejestracji. Tak naprawdę po rejestracji jesteś równolegle dystrybutorką i klientką, to samo konto wykorzystujesz do różnych działań. Nie jesteś zmuszana do rozprowadzania produktów, jeśli chcesz możesz być wyłącznie klientką.

Kilka łatwych kroków żeby od razu zacząć w Pajęcznie.

  1. Dokonaj rejestracji u nas aby otrzymać login oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi wyślemy do Ciebie zaraz po Twojej rejestracji.
  3. Zbierz Twoje pierwsze zamówienie pokazując katalog najbliższym.
  4. Zamów produkty na swój adres do Pajęczna korzystając z osobistego konta z rabatem 20%.
  5. Dogadaj się z zainteresowanymi na dostawę zamówienia w dogodnym dla Ciebie i klienta miejscu.

W Pajęcznie Oriflame ma dużą liczbę lojalnych klientów. Zakładając konto w Oriflame nie ponosisz żadnego ryzyka, członkostwo jest bezpłatne, nie jesteś zobowiązana do sprzedaży kosmetyków, możesz zamawiać wyłącznie dla siebie. Zawsze służymy dobrą radą i wsparciem. Nie wahaj się, dołącz do nas już teraz, razem rozhulamy ten biznes :).