Szukasz konsultantki Oriflame w Ozorkowie? Czy może chcesz założyć w Oriflame konto on-line aby zamawiać bez 25% marży dla siebie i przyjaciół? Niezależnie od tego czy interesuje Cię wariant pierwszy bądź drugi zadzwoń do nas. Od wielu lat jesteśmy dyrektorami Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej pracy i powiemy na co uważać na samym początku. Jesteśmy do dyspozycji tradycyjnie oraz internetowo.

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Konsultantka Oriflame Ozorków

Oriflame to szwedzka firma, istniejąca od 1967 roku. Firma znana jest z produkcji świetnych kosmetyków oraz od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u konsultanta lub w sklepie Beauty Store, nie są rozprowadzane w sklepach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako klubowiczka zamawiasz produkty po niższej cenie, masz 20% rabat,
  • jesteś niezależna, zakupy robisz przez swoje konto klubowe również za pomocą aplikacji na telefon,
  • możesz równolegle zarabiać i oszczędzać na wiele sposobów,
  • wszelkie nowości w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Aby założyć sobie konto w Oriflame musisz być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz rejestracyjny na naszej platformie. Gdy jednak masz ukończone minimum 16 lat to również możesz utworzyć sobie profil. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą wyrazić na to zgodę.

Oriflame w Ozorkowie cały czas się rozrasta, regularnie mamy tam spotkania z naszymi partnerami biznesowymi. Nie masz obowiązku rozprowadzać kosmetyków, możesz zostać wyłącznie naszą klientką. Login i hasło na swój profil dostaniesz drogą mailową zaraz po rejestracji. Szczerze powiedziawszy po rejestracji jesteś jednocześnie klientką i konsultantką, to samo konto wykorzystujesz do wszystkiego. Nie jesteś zobowiązana zajmować się rozprowadzaniem produktów, wszystko zależy od Twojej decyzji.

Sześć prostych kroków żeby od razu zacząć w Ozorkowie.

  1. Dokonaj rejestracji u nas żeby otrzymać login oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi dostarczymy na Twój adres zaraz po Twojej rejestracji.
  3. Zbierz Twoje początkowe zamówienie pokazując katalog najbliższym.
  4. Zamów kosmetyki za pośrednictwem strony www z dostawą na Twój domowy adres do Ozorkowa, zwróć uwagę na to, że dotyczą Cię ceny z rabatem.
  5. Dostarcz produkty zainteresowanym i weź wynagrodzenie.
  6. Zarabiasz 20% na transakcji, np. kiedy klient kupuje produkt w cenie katalogowej 100 zł Ty zarabiasz wówczas dwadzieścia zł.

Oriflame w Ozorkowie ma dużo lojalnych odbiorców. Dołączając do Oriflame nie ponosisz żadnego ryzyka, rejestracja jest bezpłatna, nie musisz dystrybuować kosmetyków, masz możliwość kupowania tylko na własne potrzeby. Będzie nam bardzo miło jeśli przyłączysz się do naszej grupy i zaczniemy działać. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i zdradzimy tajniki naszej pracy.