Mieszkasz w Konstantynowie Łódzkim i szukasz konsultantki Oriflame? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszej grupy i robieniem zakupów taniej? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Od wielu lat jesteśmy dyrektorami Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej współpracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Klub Oriflame Konstantynów Łódzki

Oriflame zostało założone przez braci Roberta i Jonasa af Jochnick. Firma znana jest z wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków a także od jakiegoś czasu również odżywczych suplementów. Produkty Oriflame zakupisz u dystrybutora lub w sklepie internetowym, nie są sprzedawane w drogeriach stacjonarnych.

Korzyści po dołączeniu do Oriflame:

  • dotyczą Cię niższe ceny o 20% od tych w katalogu,
  • do zrobienia zakupów wystarczy urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków oraz suplementów diety znajomym,
  • w pierwszej kolejności dowiadujesz się o wszelkich hitach i możesz zakupić je za niższą cenę.

Żeby założyć profil w Oriflame wystarczy być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz rejestracyjny na naszej platformie. Gdy jednak masz skończone minimum 16 lat to Twoje członkostwo także jest możliwe. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą wyrazić na to zgodę.

Często jeździmy na spotkania Oriflame w Konstantynowie Łódzkim z naszymi przyjaciółmi. Nie masz obowiązku rozprowadzać kosmetyków, możesz zostać tylko naszą klientką. Dane do logowania do swojego konta dostaniesz na maila zaraz po rejestracji. Po dołączeniu masz osobiste konto które służy Ci do realizowania zamówień dla siebie oraz przyjaciół, Ty decydujesz jak pracujesz. Nie jesteś zobowiązana zajmować się rozprowadzaniem produktów, sama decydujesz czy chcesz to czynić.

Korzystaj w Konstantynowie Łódzkim natychmiast.

  1. Zarejestruj się w Oriflame aby otrzymać login oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi dostarczymy na Twój adres niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Skompletuj swoje początkowe zakupy przeglądając katalog z rodziną i znajomymi.
  4. Zamów produkty na adres domowy do Konstantynowa Łódzkiego logując się na osobiste konto klubowe z rabatem 20%.
  5. Podrzuć towar zainteresowanym i weź pieniądze.
  6. 20 procent od każdego zamówienia zostaje u Ciebie w kieszeni, np. kiedy klient zamawia produkt w cenie standardowej 100 zł Ty zarabiasz wówczas 20 zł.

Oriflame w Konstantynowie Łódzkim ma dużą liczbę lojalnych odbiorców. Dołączając do Oriflame nie ponosisz żadnego ryzyka, założenie sobie konta jest darmowe, nie musisz rozprowadzać produktów, masz możliwość kupowania tylko dla siebie. Będziemy uradowani jeśli dołączysz do naszej grupy i zaczniemy działać. Poznajmy się i razem zbudujmy coś fajnego 😉