Szukasz konsultantki Oriflame w Głownie? Czy może chcesz założyć w Oriflame konto on-line aby robić zakupy bez 25% marży dla siebie i bliskich? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach. Od wielu lat jesteśmy dyrektorami Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Działamy zarówno off-line jak i on-line.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Głowno – klub Oriflame

Narodziny skandynawskiej firmy Oriflame przypadają na 1967 rok. Specjalizuje się w produkcji świetnych kosmetyków oraz od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u konsultanta lub w sklepie Beauty Store, nie są rozprowadzane w sklepach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako klubowiczka zamawiasz wszystko po niższej cenie, masz 20% rabat,
  • do zamawiania wystarczy telefon z aktywną apką Oriflame,
  • możesz jednocześnie zarabiać i oszczędzać kilkaset złotych,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią konto w Oriflame możesz utworzyć natychmiast np. klikając w zakładkę „Rejestracja w Oriflame” na naszej stronie. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale skończyłaś szesnaście lat także możesz założyć konto w Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał wyrazić Twój rodzic.

Oriflame w Głownie działa prężnie już od wielu lat, często mamy tam spotkania z naszymi klubowiczkami. Jeśli chcesz zostać tylko klientką, a nie dystrybutorką jak najbardziej jest to realne. Otrzymasz dane które posłużą Ci do logowania na stronie firmowej. Tak naprawdę po rejestracji jesteś równolegle konsultantką i klientką, do robienia zamówień wykorzystujesz to samo konto. Regulamin nie narzuca obowiązku zajmowania się dystrybucją suplementów i kosmetyków, wszystko uzależnione jest od Twoich preferencji.

Zarabiaj na sprzedaży w Głownie od pierwszego dnia.

  1. Dokonaj rejestracji w Oriflame aby dostać swój indywidualny numer klubowicza oraz hasło do logowania.
  2. Otrzymasz od nas bezpłatne katalogi, wyślemy Ci je pocztą lub dowieziemy je w dowolnym terminie pod Twój adres domowy.
  3. Podwieź katalogi znajomym, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  4. Złóż zamówienie internetowo z dostawą na Twój domowy adres w Głownie, pamiętaj, że zamawiasz w w niższych cenach.
  5. Dogadaj się z zainteresowanymi na odbiór produktów w dogodnym dla Ciebie i klienta czasie.

W Głownie Oriflame jest ponadprzeciętnie cenione i lubiane. Handel w tym miasteczku to prawdziwa przyjemność. Chcesz zająć się dystrybucją naszych naturalnych kosmetyków i suplementów diety? Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy. Chętnie pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki w „karierze” konsultantki produktów Oriflame.