Szukasz konsultantki Oriflame w Brzezinach? Czy może chcesz dokonać rejestracji w Oriflame on-line aby robić zakupy bez 25% marży dla siebie i przyjaciół? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Współpracujemy z Oriflame już od wielu lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i zdradzimy jak działać skutecznie. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Konsultantka Oriflame Brzeziny

Oriflame powstało z inicjatywy braci Jonasa i Roberta af Jochnick. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków a także od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Naszych wysokiej jakości produktów nie kupisz w tradycyjnym sklepie lecz wyłącznie za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub bezpośrednio od konsultantki .

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • dotyczą Cię ceny z rabatem niższe o 20% od tych w katalogu,
  • do zrobienia zakupów wystarczy telefon z aktywną aplikacją Oriflame,
  • możesz dorabiać na sprzedaży suplementów diety i kosmetyków znajomym,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są dostępne dla Ciebie szybciej.

Aby założyć sobie konto w Oriflame musisz mieć skończony osiemnasty rok życia, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz rejestracyjny na naszej platformie. W przypadku gdy jesteś niepełnoletnia, ale ukończyłaś szesnaście lat także możesz zarejestrować się Oriflame. W takiej sytuacji jednak potrzebujesz zgodę rodzica.

Oriflame w Brzezinach cały czas się rozrasta, regularnie spotykamy się tam z naszymi klubowiczkami. Jeśli chcesz zostać tylko klientką, a nie dystrybutorką nie ma żadnych przeszkód. Hasło i login do strefy klubowej otrzymasz drogą mailową po potwierdzeniu formularza wpisowego. Po dołączeniu masz osobiste konto które wykorzystujesz do składania zamówień dla siebie oraz znajomych, Sama decydujesz jak pracujesz. Regulamin nie nakłada obowiązku zajmowania się rozprowadzaniem produktów, wszystko uzależnione jest od Twoich preferencji.

Kilka prostych kroków żeby od razu zacząć w Brzezinach.

  1. Uzupełnij formularz zapisu po to by założyć w kilka chwil indywidualny profil w Oriflame.
  2. Katalogi wyślemy do Ciebie zaraz po dostaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Zbierz swoje pierwsze zamówienie przeglądając katalog z rodziną i znajomymi.
  4. Zamów paczkę za pośrednictwem strony www z dostawą na adres domowy w Brzezinach, zwróć uwagę na to, że dotyczą Cię ceny z rabatem.
  5. Umów się z klientami na odbiór produktów w dogodnym dla Ciebie i klienta czasie.

W Brzezinach Oriflame jest bardzo znane i lubiane. Ilość mieszkańców ponad 12 tyś. sprawia, że nikt nie powinien narzekać na brak ewentualnych klientów. Chcesz rozwijać swój biznes właśnie w Oriflame? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w stawianiu pierwszych kroków.