Mieszkasz w Opocznie i poszukujesz konsultantki Oriflame? Czy może chciałabyś założyć w Oriflame konto on-line i zamawiać bez 25% marży dla siebie i przyjaciół? Napisz do nas i opowiedz o swoich planach. Współpracujemy z firmą Oriflame już od 8 lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak działać skutecznie. Jesteśmy do dyspozycji tradycyjnie oraz internetowo.

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Opoczno – Oriflame

Oriflame to szwedzka jednostka gospodarcza, istniejąca od 1967 roku. Firma znana jest z wytwarzania świetnych kosmetyków oraz od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u konsultanta oraz w sklepie Beauty Store, nie są rozprowadzane w drogeriach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako klubowiczka kupujesz wszystko po niższej cenie, masz 20% rabat, jesteś niezależna,
  • zakupów dokonasz przez swoje konto klubowe również za pośrednictwem aplikacji na telefon,
  • możesz jednocześnie zarabiać i oszczędzać na wiele sposobów,
  • w pierwszej kolejności jesteś informowana o wszelkich hitach i możesz zakupić je za niższą kwotę.

Żeby zarejestrować się w Oriflame musisz być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz rejestracyjny na naszej platformie. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale ukończyłaś szesnaście lat również możesz zarejestrować się Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał wyrazić Twój tata lub mama.

Oriflame w Opocznie ciągle się rozwija, często spotykamy się w tym mieście z naszymi partnerami biznesowymi. Nie masz obowiązku rozprowadzać naszych produktów, możesz być wyłącznie naszą klientką. Dostaniesz swój indywidualny login oraz hasło za pomocą których zalogujesz się na stronie firmowej. Po dołączeniu masz osobiste konto za pomocą, którego składasz zamówienia prywatnie oraz dla przyjaciół, tylko od Ciebie zależy jak działasz. Nie jesteś zmuszana do dystrybucji kosmetyków i suplementów, jeśli chcesz możesz być tylko konsumentką.

Zarabianie na sprzedaży w Opocznie krok po kroku.

  1. Wypełnij formularz zapisu aby utworzyć w kilka chwil prywatny profil w Oriflame.
  2. Otrzymasz od nas nieodpłatnie katalogi, dostarczy Ci je kurier lub dowieziemy na umówione miejsce.
  3. Podwieź katalogi koleżankom i kolegom, opowiedz o swoich ulubionych produktach i spisz zamówienie.
  4. Zamów kosmetyki za pośrednictwem strony www z dostawą na adres domowy w Opocznie, zwróć uwagę na to, że dotyczą Cię ceny z rabatem.
  5. Porozumiej się z klientami na dostawę zamówienia w pasującym dla Ciebie i zamawiającego miejscu.

W Opocznie Oriflame ma sporą liczbę lojalnych klientów. Przyłącz się do naszej grupy bez względu na to czy chcesz być tylko konsumentką czy także zajmować się rozprowadzaniem suplementów i kosmetyków. Zawsze służymy dobrą radą i wsparciem. Niczym nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać, zapraszamy.