Mieszkasz w Lututowie i poszukujesz konsultantki Oriflame? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszej grupy i kupowaniem wszystkiego taniej? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Od wielu lat jesteśmy konsultantami Oriflame, zdradzimy Ci sekrety naszej pracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Konsultantka Oriflame Lututów

Oriflame to szwedzka firma, założona w roku 1967. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Kosmetyków Oriflame nie dostaniesz w tradycyjnym sklepie lecz tylko za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub od dystrybutora .

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • dotyczą Cię ceny hurtowe niższe o 20% od tych w katalogu,
  • nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez swoje konto klubowe również za pomocą urządzenia mobilnego,
  • możesz zarabiać sprzedając suplementy diety i kosmetyki znajomym,
  • w pierwszej kolejności jesteś informowana o wszelkich hitach i możesz otrzymać je za niższą kwotę.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią konto w Oriflame możesz utworzyć natychmiast np. za pośrednictwem naszej strony www korzystając z zakładki „Rejestracja w Oriflame. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale skończyłaś 16 lat również możesz założyć konto w Oriflame. W takiej sytuacji jednak potrzebujesz na to zgody rodziców.

Regularnie dojeżdżamy na spotkania Oriflame w Lututowie z naszymi przyjaciółmi. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją naszych produktów, możesz być wyłącznie konsumentką. Login i hasło do swojego konta otrzymasz drogą mailową po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Po dołączeniu masz jedno konto za pomocą, którego składasz zamówienia osobiście oraz dla znajomych, Ty decydujesz jak działasz. Nie jesteś zobowiązana zajmować się dystrybucją kosmetyków, wszystko uzależnione jest od Twoich preferencji.

Pięć prostych kroków żeby od razu zacząć w Lututowie.

  1. Wypełnij formularz zapisu po to by utworzyć sobie bezpłatne konto w Oriflame.
  2. Katalogi nadamy do Ciebie niezwłocznie po dostaniu potwierdzenia członkostwa.
  3. Pokaż katalogi najbliższym, opowiedz o zaletach kosmetyków i zbierz zamówienie.
  4. Złóż zamówienie internetowo z przesyłką na Twój domowy adres do Lututowa, zwróć uwagę na to, że obowiązują Cię ceny z rabatem.
  5. Dostarcz produkty zamawiającym i odbierz wynagrodzenie. 20 procent od indywidualnej sprzedaży to Twój zarobek, np. kiedy klient kupuje produkt za 100 zł Ty zarabiasz wówczas 20 zł.

Oriflame w Lututowie ma bardzo wielu lojalnych klientów. Przyłączając się do Oriflame niczym nie ryzykujesz, członkostwo jest darmowe, nie jesteś namawiana do rozprowadzania kosmetyków, masz możliwość kupowania wyłącznie na własne potrzeby. Udzielimy Ci pomocy w stawianiu pierwszych kroków.