Mieszkasz w Łowiczu i poszukujesz konsultantki Oriflame? A może chciałabyś założyć w Oriflame konto on-line aby robić zakupy z 20% rabatem dla siebie i bliskich? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Od dłuższego czasu jesteśmy konsultantami Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i zdradzimy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Klub Oriflame Łowicz

Oriflame to firma wywodząca się ze Szwecji, istniejąca od 1967 roku. Firma znana jest z produkcji świetnych kosmetyków oraz od jakiegoś czasu również odżywczych suplementów. Kosmetyków Oriflame nie dostaniesz w tradycyjnym sklepie lecz wyłącznie za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub od dystrybutora.

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • obowiązują Cię ceny z rabatem niższe o 20% od tych w katalogu, nie musisz szukać konsultantki,
  • zakupy robisz przez swoje konto klubowe również za pomocą aplikacji na telefon,
  • możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków oraz suplementów diety znajomym,
  • w pierwszej kolejności dowiadujesz się o wszystkich hitach i możesz otrzymać je za niższą cenę.

Żeby założyć sobie konto w Oriflame musisz mieć 18 lat, wystarczy, że wypełnisz formularz wpisowy na naszej stronie www. Gdy jednak masz skończone minimum 16 lat to także możesz dokonać rejestracji. Zgodę na rejestrację będzie musiał wyrazić Twój rodzic.

Regularnie jeździmy na spotkania Oriflame w Łowiczu z liderami naszej grupy. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją kosmetyków, możesz być wyłącznie konsumentką. Otrzymasz swój indywidualny login oraz hasło które użyjesz do logowania na stronie firmowej. Po dołączeniu masz jedno konto za pomocą, którego zamawiasz prywatnie oraz dla przyjaciół, Ty decydujesz jak pracujesz. Nie masz obowiązku zajmować się dystrybucją produktów, sama decydujesz czy chcesz to czynić.

Pięć łatwych kroków żeby od razu zacząć w Łowiczu.

  1. Dokonaj rejestracji w Oriflame aby dostać swój indywidualny numer klubowy oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi dostarczymy na Twój adres niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Zbierz swoje początkowe zakupy przeglądając katalog z rodziną i znajomymi.
  4. Złóż zamówienie on-line z dostawą na adres domowy do Łowicza, zwróć uwagę na to, że zamawiasz po w niższych cenach.
  5. Podrzuć towar klientom i odbierz pieniądze. Otrzymujesz 20% od każdej sprzedaży, np. kiedy sprzedasz towar za sto złotych zarabiasz wówczas dwadzieścia zł.

W Łowiczu produkty Oriflame są często poszukiwane. Dołącz do naszej grupy niezależnie czy zamierzasz być tylko klientką czy również zajmować się rozprowadzaniem kosmetyków i suplementów diety. Będzie nam niezmiernie miło jeśli dołączysz do naszego zespołu i zaczniemy działać. Do zobaczenia!