Mieszkasz w Łodzi i szukasz konsultantki Oriflame? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszej grupy i kupowaniem wszystkiego taniej? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Od dłuższego czasu jesteśmy dyrektorami Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i zdradzimy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Łódź na mapie Google
Łódź – Oriflame

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Łódź – klub Oriflame

Oriflame to firma wywodząca się ze Szwecji, istniejąca od roku 1967. Firma znana jest z produkcji świetnych kosmetyków a także od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u dystrybutora oraz w sklepie Beauty Store, nie są sprzedawane w sklepach stacjonarnych.

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • jako klubowiczka kupujesz wszystko po cenach hurtowych, przysługuje Ci 20% rabat,
  • do zrobienia zakupów wystarczy telefon z aktywną aplikacją Oriflame,
  • możesz w tym samym czasie oszczędzać i zarabiać kilkaset złotych,
  • wszelkie nowości w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią wpisu do Oriflame możesz dokonać samodzielnie np. za pośrednictwem naszej strony internetowej wypełniając formularz na podstronie “Rejestracja w Oriflame”. W przypadku gdy nie masz 18 lat, ale skończyłaś szesnaście lat także możesz zarejestrować się w Oriflame. W takiej sytuacji jednak twoi rodzice muszą się na to zgodzić.

Regularnie jeździmy na szkolenia Oriflame w Łodzi z naszymi przyjaciółmi. Nie musisz od razu zajmować się dystrybucją kosmetyków, możesz być tylko konsumentką. Dostaniesz swój indywidualny numer oraz hasło za pomocą których zalogujesz się na prywatny profil. Po dołączeniu masz osobiste konto które wykorzystujesz do składania zamówień dla siebie oraz przyjaciół, tylko od Ciebie zależy jak pracujesz. Naturalnie nikt nie „zmusza” Cię do dystrybucji suplementów czy kosmetyków, jak najbardziej możesz być wyłącznie klientką.

Zarabiaj na sprzedaży w Łodzi od pierwszego dnia

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny aby założyć sobie bezpłatnie konto w Oriflame.
  2. Katalogi wyślemy do Ciebie zaraz po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Zbierz swoje pierwsze zamówienie pokazując katalog rodzinie i znajomym.
  4. Złóż zamówienie on-line z przesyłką na adres domowy w Łodzi, pamiętaj, że zamawiasz po cenach hurtowych.
  5. Umów się z każdym z klientów na odbiór produktów w dogodnym dla Ciebie i klienta czasie.

W Łodzi Oriflame jest bardzo lubiane, cyklicznie odbywają się tam konferencje w najlepszych hotelach. Dołączając do Oriflame tak naprawdę nic nie ryzykujesz, rejestracja jest zupełnie darmowa, nie jesteś zobowiązana do rozprowadzania produktów, możesz zamawiać wyłącznie na własne potrzeby. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz do naszej grupy i zaczniemy współpracę. My podobnie jak każdy zaczynaliśmy od rejestracji, a teraz utrzymujemy się z pracy w Oriflame. Życzymy również Tobie abyś dzięki zrealizowała wszystkie swoje cele.