Szukasz konsultantki Oriflame w Łęczycy? A może chcesz dokonać rejestracji w Oriflame on-line i robić zakupy z 20% rabatem dla siebie i przyjaciół? Napisz do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Współpracujemy z firmą Oriflame już od wielu lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak działać skutecznie. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Na czym polega praca konsultantki Oriflame? Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić?

Oriflame Łęczyca

Narodziny szwedzkiej firmy Oriflame sięgają 1967 roku. Firma znana jest z wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków a także od jakiegoś czasu również odżywczych suplementów. Produktów Oriflame nie kupisz w sklepie stacjonarnym lecz tylko za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub od dystrybutora.

Korzyści po dołączeniu do Klubu Oriflame:

  • dotyczą Cię ceny z rabatem niższe o 20% od tych w katalogu,
  • jesteś niezależna, zakupów dokonasz przez stronę www również za pomocą urządzenia mobilnego,
  • możesz równolegle zarabiać i oszczędzać na wiele sposobów,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są dostępne dla Ciebie szybciej.

Aby założyć sobie konto w Oriflame musisz mieć 18 lat, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz rejestracyjny na naszej platformie. Jeśli natomiast masz ukończone minimum 16 lat to także możesz założyć sobie konto. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą się na to zgodzić.

Często jeździmy na szkolenia Oriflame do Łęczycy z naszymi przyjaciółmi. Nie musisz od razu rozprowadzać kosmetyków, możesz być wyłącznie naszą klientką. Hasło i login do strefy klubowej dostaniesz drogą mailową zaraz po rejestracji. Tak naprawdę po założeniu sobie konta jesteś równolegle klientką i konsultantką, do robienia zamówień wykorzystujesz swoje konto klubowe. Regulamin nie narzuca obowiązku zajmowania się rozprowadzaniem produktów, sama decydujesz czy będziesz to robić.

Korzyści w Łęczycy krok po kroku.

  1. Zarejestruj się w Oriflame żeby otrzymać login oraz hasło dostępu do konta.
  2. Odbierz od nas nieodpłatnie katalogi, dostarczy Ci je kurier lub dowieziemy na umówione miejsce.
  3. Skompletuj swoje początkowe zamówienie przeglądając katalog z przyjaciółmi.
  4. Zamów kosmetyki przez stronę www z przesyłką na Twój domowy adres w Łęczycy, pamiętaj, że obowiązują Cię ceny z rabatem.
  5. Podrzuć towar zamawiającym i odbierz pieniądze.
  6. 20 procent od indywidualnej sprzedaży zostaje u Ciebie w kieszeni, np. gdy sprzedasz produkt za 100 zł zarabiasz na nim 20 zł.

W Łęczycy Oriflame ma sporą liczbę zadowolonych odbiorców. Zakładając konto w Oriflame niczym nie ryzykujesz, członkostwo jest bezpłatne, nie jesteś zobowiązana do sprzedaży kosmetyków, możesz zamawiać wyłącznie na własne potrzeby. Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie. Nie wahaj się gdyż niczym nie ryzykujesz. W każdej chwili możesz się wycofać.