Szukasz konsultantki Oriflame w Kutnie? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszej grupy i kupowaniem wszystkiego bez 25% marży? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach. Od dłuższego czasu jesteśmy konsultantami Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak działać skutecznie. Jesteśmy do dyspozycji tradycyjnie oraz internetowo.

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Oriflame – Kutno

Oriflame to szwedzka jednostka gospodarcza, powstała dokładnie w 1967 roku . Specjalizuje się w produkcji świetnych kosmetyków a także od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Kosmetyków Oriflame nie dostaniesz w tradycyjnym sklepie lecz wyłącznie on-line w sklepie Beauty Store lub bezpośrednio od konsultantki .

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka zamawiasz wszystko po cenach hurtowych, przysługuje Ci 20% rabat,
  • do zrobienia zakupów wystarczy urządzenie mobilne z aktywną aplikacją Oriflame,
  • możesz dorabiać na sprzedaży kosmetyków oraz suplementów diety znajomym,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są dostępne dla Ciebie szybciej.

Żeby założyć profil w Oriflame wystarczy być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz wpisowy na naszej stronie www. W przypadku gdy nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale masz już 16 lat także możesz zarejestrować się Oriflame. W takiej sytuacji jednak twoi rodzice muszą wyrazić na to zgodę.

Oriflame w Kutnie cały czas się rozwija, regularnie spotykamy się tam z naszymi klubowiczkami. Jeśli zamierzasz założyć profil tylko jako konsumentka, a nie dystrybutorka naturalnie jest to realne. Dostaniesz swój indywidualny numer oraz hasło za pomocą których zalogujesz się na prywatny profil. Szczerze powiedziawszy po założeniu sobie konta jesteś jednocześnie dystrybutorką i klientką, to samo konto wykorzystujesz do różnych działań. Nie jesteś zmuszana do dystrybucji kosmetyków i suplementów, jeśli chcesz możesz być tylko klientką.

Zarabiaj na sprzedaży w Kutnie od pierwszego dnia.

  1. Uzupełnij formularz zapisu po to by utworzyć sobie indywidualny profil w Oriflame.
  2. Otrzymasz od nas nieodpłatnie katalogi, wyślemy Ci je pocztą lub dowieziemy je osobiście pod Twój adres domowy.
  3. Pokaż katalogi najbliższym, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  4. Złóż zamówienie on-line z przesyłką na adres domowy do Kutna, pamiętaj, że dotyczą Cię ceny hurtowe.
  5. Podrzuć produkty zainteresowanym i weź wynagrodzenie.
  6. Dwadzieścia procent od indywidualnej sprzedaży to Twój zarobek, np. kiedy klient zamawia kosmetyk za 100 zł Ty zarabiasz na nim dwadzieścia zł.

W Kutnie Oriflame ma dużą liczbę lojalnych odbiorców. Dołączając do Oriflame niczym nie ryzykujesz, rejestracja jest bezpłatna, nie jesteś zmuszana do rozprowadzania kosmetyków, możesz zamawiać wyłącznie dla siebie. Na każdym kroku służymy pomocą i wsparciem. Załóż sobie konto i działać z nami już teraz, satysfakcja gwarantowana :).