Zamieszkujesz w Krośniewicach i szukasz konsultantki Oriflame? A może chciałabyś założyć w Oriflame konto on-line i robić zakupy z 20% rabatem dla siebie i bliskich? Niezależnie od tego czy interesuje Cię wariant pierwszy bądź drugi zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Współpracujemy z Oriflame już od wielu lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i zdradzimy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Jesteśmy do dyspozycji tradycyjnie oraz internetowo.

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Klub Oriflame Krośniewice

Oriflame zostało założone przez braci Roberta i Jonasa af Jochnick. Specjalizuje się w produkcji świetnych kosmetyków a także od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u konsultanta oraz w sklepie internetowym, nie są rozprowadzane w sklepach stacjonarnych.

Korzyści po dołączeniu do Oriflame:

  • jako klubowiczka kupujesz wszystko po niższej cenie, przysługuje Ci 20% rabat,
  • do zamawiania wystarczy urządzenie mobilne z zainstalowaną apką Oriflame,
  • możesz dorabiać na sprzedaży suplementów diety i kosmetyków znajomym,
  • nowe produkty w niższych cenach są dostępne dla Ciebie szybciej.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią wpisu do Oriflame możesz dokonać on-line np. klikając w zakładkę „Rejestracja w Oriflame” na naszej stronie. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale skończyłaś 16 lat również możesz zarejestrować się Oriflame. W takiej sytuacji jednak potrzebujesz zgodę rodzica.

Często jeździmy na spotkania Oriflame w Krośniewicach z liderami naszej grupy. Nie musisz od razu zajmować się dystrybucją naszych produktów, możesz być wyłącznie naszą klientką. Login i hasło na swój profil otrzymasz na maila po potwierdzeniu formularza rejestracyjnego. Tak naprawdę po założeniu sobie konta jesteś jednocześnie konsultantką i klientką, do wszystkiego wykorzystujesz swoje konto klubowe. Nie jesteś zobowiązana zajmować się rozprowadzaniem kosmetyków, sama decydujesz czy będziesz to robić.

Sprzedawaj w Krośniewicach od pierwszego dnia.

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny po to by utworzyć w kilka chwil bezpłatne konto w Oriflame.
  2. Katalogi wyślemy na Twój adres zaraz po otrzymaniu potwierdzenia członkostwa.
  3. Pokaż katalogi koleżankom i kolegom, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na adres domowy do Krośniewic korzystając ze swojego loginu i hasła z upustem 20%.
  5. Podwieź produkty zamawiającym i odbierz wynagrodzenie. Otrzymujesz 20% od transakcji, np. kiedy klient zamawia kosmetyk w cenie standardowej 100 zł Ty zarabiasz na nim 20 zł.

W Krośniewicach Oriflame ma dużą liczbę lojalnych odbiorców. Dołączając do Oriflame niczym nie ryzykujesz, członkostwo jest bezpłatne, nie jesteś namawiana do sprzedaży produktów, masz możliwość zamawiania tylko dla siebie. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz do naszego zespołu i zaczniemy współpracę. Jeśli zdecydujesz się dołączyć w trakcie obowiązywania obecnego katalogu, czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody z programu powitalnego.