Szukasz konsultantki Oriflame w Koluszkach? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszej grupy i kupowaniem wszystkiego taniej? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Współpracujemy z Oriflame już od 8 lat, zdradzimy Ci sekrety naszej pracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Klub Oriflame Koluszki

Oriflame zostało założone przez braci Roberta i Jonasa af Jochnick. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna odżywczych suplementów. Naszych wysokiej jakości produktów nie kupisz w tradycyjnym sklepie lecz tylko za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub bezpośrednio od konsultantki .

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • dotyczą Cię ceny hurtowe niższe o 20% od tych w katalogu,
  • do zrobienia zakupów wystarczy smartfon z zainstalowaną apką Oriflame,
  • możesz dorabiać na sprzedaży suplementów diety i kosmetyków znajomym,
  • nowe produkty w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli masz ukończone 18 lat rejestracji w Oriflame możesz dokonać on-line np. przechodząc do zakładki „Rejestracja w Oriflame” na tej stronie. Jeśli natomiast masz skończone minimum 16 lat to Twoje członkostwo również jest możliwe. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą się na to zgodzić.

Często jeździmy na szkolenia Oriflame w Koluszkach z liderami naszej struktury. Nie masz obowiązku rozprowadzać naszych produktów, możesz być tylko naszą klientką. Otrzymasz swój indywidualny numer oraz hasło za pomocą których zalogujesz się na prywatny profil. Szczerze powiedziawszy po założeniu sobie konta jesteś równolegle dystrybutorką i klientką, jedno konto wykorzystujesz do wszystkiego. Naturalnie nikt nie „zmusza” Cię do dystrybucji kosmetyków i suplementów, jak najbardziej możesz być wyłącznie klientką.

Zarabianie na sprzedaży w Koluszkach w prostych krokach.

  1. Zarejestruj się w Oriflame żeby otrzymać login oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi wyślemy na Twój adres zaraz po Twojej rejestracji.
  3. Zbierz swoje początkowe zamówienie pokazując katalog rodzinie i znajomym.
  4. Złóż zamówienie internetowo z przesyłką na adres domowy w Koluszkach, pamiętaj, że obowiązują Cię ceny z rabatem.
  5. Porozumiej się z zainteresowanymi na dostawę zamówienia w pasującym dla Ciebie i klienta czasie.

W Koluszkach Oriflame ma sporą liczbę zadowolonych odbiorców. Zakładając konto w Oriflame nie ponosisz żadnego ryzyka, rejestracja jest bezpłatna, nie musisz rozprowadzać produktów, masz możliwość zamawiania tylko dla siebie. Udzielimy Ci cennego wsparcia. Zapewniamy niezbędne materiały na start np. katalogi, próbki, ulotki reklamowe. Sięgnij po smartfona i skontaktuj się z nami już teraz.