Zamieszkujesz w Kamieńsku i szukasz konsultantki Oriflame? Czy też jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszego klubu i kupowaniem wszystkiego taniej? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zadzwoń do nas. Współpracujemy z Oriflame już od 8 lat, zdradzimy Ci sekrety naszej pracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Kamieńsk – konsultantka Oriflame

Oriflame powstało z inicjatywy braci Roberta i Jonasa af Jochnick. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna odżywczych suplementów. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u konsultanta oraz w sklepie internetowym, nie są sprzedawane w sklepach stacjonarnych.

Korzyści po dołączeniu do Klubu Oriflame:

  1. Jako klubowiczka kupujesz produkty po cenach hurtowych, masz 20% rabat.
  2. Do zamawiania wystarczy smartfon z aktywną aplikacją Oriflame.
  3. Możesz zarabiać na sprzedaży suplementów diety i kosmetyków znajomym.
  4. Nowe produkty w niższych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Żeby zarejestrować się w Oriflame wystarczy mieć skończony osiemnasty rok życia, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny na naszej platformie. Jeśli nie masz 18 lat, ale masz już szesnaście lat również możesz dołączyć do Oriflame. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą wyrazić na to zgodę.

Oriflame w Kamieńsku działa nieprzerwanie już od wielu lat, często mamy tam spotkania z naszymi klubowiczkami. Jeśli zamierzasz zostać tylko klientką, a nie dystrybutorką naturalnie jest to możliwe. Hasło i login na swój profil otrzymasz na maila po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Tak naprawdę po założeniu sobie konta jesteś jednocześnie klientką i dystrybutorką, jedno konto wykorzystujesz do wszystkiego. Naturalnie nikt nie „zmusza” Cię do rozprowadzania suplementów czy kosmetyków, jak najbardziej możesz być tylko konsumentką.

Korzyści w Kamieńsku w prostych krokach.

  • Wypełnij formularz zapisu po to by utworzyć sobie bezpłatne konto w Oriflame.
  • Katalogi nadamy do Ciebie zaraz po Twojej rejestracji.
  • Pokaż katalogi znajomym, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  • Zamów kosmetyki przez stronę www z przesyłką na Twój domowy adres w Kamieńsku, zwróć uwagę na to, że dotyczą Cię ceny hurtowe.
  • Dostarcz towar klientom i odbierz wynagrodzenie.
  • Zarabiasz 20% na każdej sprzedaży, np. kiedy sprzedasz towar za sto złotych zarabiasz wówczas 20 zł.

W Kamieńsku Oriflame jest ponadprzeciętnie znane i lubiane. Dołączając do Oriflame nie ponosisz żadnego ryzyka, założenie sobie konta jest bezpłatne, nie jesteś zobowiązana do rozprowadzania kosmetyków, możesz zamawiać tylko na własne potrzeby. My jako Twoi opiekunowie pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki. Zanim się obejrzysz zarobisz swoje pierwsze pieniądze. Zapraszamy 🙂