Optyczne powiększenie oczu z Mascara Eyes Wide OpenNowy tusz do rzęs z serii The One – mascara Eyes Wide Open to produkt dzięki któremu w łatwy sposób uzyskasz efekt dużych oczu. Przekonaj się jak w kilku prostych krokach możesz optycznie powiększyć oczy aż do 30%! Mówi się, że „małe jest piękne”, z Eyes Wide Open The One doświadczysz dlaczego duże jest naprawdę piękne.

The One Maskara Eyes Wide Open w kilku prostych krokach

Trzymając szczoteczkę końcówką w stronę nosa zaczynamy od nałożenia maskary. Robimy to starając się dotrzeć możliwie blisko nasady rzęs. Powoli nakładamy tusz przesuwając szczoteczkę od nasady aż po same końcówki rzęs.

Dodatkowy efekt „otworzenia oka” możemy uzyskać używając wąskiej końcówki szczoteczki do pomalowania rzęs w zewnętrznym kąciku oka.

Powolna i równomierna aplikacja tuszu Eyes Wide Open sprawia, że środki utrwalające lepiej się aktywują i powodują, że rzęsy są podkręcane jeszcze mocniej i dłużej. Dzięki temu oczy wyglądają na 30% większe.

Do wykończenia makijażu można użyć jasnego kremowego cienia do powiek aby bardziej podkreślić i rozjaśnić obszar pod brwiami.

Optyczne powiększenie oczu – wideo tutorial Jonasa Wramella

Tusz do rzęs Mascara Eyes Wide Open z linii The One teraz w promocyjnej cenie dla konsultanta 17,52 zł, kod: 31473. Zapraszam do rejestracji – kliknij tutaj.


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *