Zamieszkujesz w Drzewicy i poszukujesz konsultantki Oriflame? A może jesteś zainteresowana przyłączeniem do naszej grupy i robieniem zakupów taniej? Napisz do nas i opowiedz o swoich planach. Współpracujemy z Oriflame już od 8 lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i zdradzimy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Drzewica – konsultantka Oriflame

Oriflame to firma wywodząca się ze Szwecji, istniejąca od 1967 roku. Firma znana jest z wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków a także od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Produkty Oriflame zakupisz u dystrybutora oraz w sklepie Beauty Store, nie są rozprowadzane w drogeriach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • jako konsultantka zamawiasz produkty po niższej cenie, masz 20% rabat,
  • do zrobienia zakupów wystarczy telefon z zainstalowaną apką Oriflame,
  • możesz zarabiać na sprzedaży suplementów diety i kosmetyków znajomym,
  • pierwsza jesteś informowana o wszystkich hitach i możesz zakupić je za niższą kwotę.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią konto w Oriflame możesz założyć natychmiast np. przechodząc do zakładki „Rejestracja w Oriflame” na tej stronie. Gdy jednak masz ukończone minimum 16 lat to Twoje członkostwo również jest możliwe. W takiej sytuacji jednak potrzebujesz na to zgody rodziców.

Regularnie dojeżdżamy na spotkania Oriflame w Drzewicy z naszymi przyjaciółmi. Jeśli zamierzasz zostać tylko konsumentką, a nie dystrybutorką nic nie stoi na przeszkodzie. Login i hasło do swojego konta otrzymasz na maila zaraz po rejestracji. Po dołączeniu masz jedno konto za pomocą, którego zamawiasz dla siebie oraz znajomych, tylko od Ciebie zależy jak pracujesz. Nie jesteś zobowiązana zajmować się dystrybucją kosmetyków, wszystko uzależnione jest od Twojej decyzji.

Kilka prostych kroków żeby od razu zacząć w Drzewicy.

  1. Zarejestruj się u nas żeby dostać login oraz hasło do logowania.
  2. Katalogi wyślemy na Twój adres zaraz po Twojej rejestracji.
  3. Pokaż katalogi najbliższym, opowiedz o zaletach produktów i spisz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na swój adres w Drzewicy korzystając ze swojego konta klubowego z upustem dwadzieścia procent.
  5. Podrzuć produkty zainteresowanym i odbierz wynagrodzenie. Zarabiasz 20% na transakcji, np. kiedy klient zamawia produkt za 100 zł Ty zarabiasz na nim dwadzieścia zł.

Oriflame w Drzewicy ma bardzo wielu zadowolonych odbiorców. Jeśli jesteś zainteresowana aby dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do kontaktu. Kilka dni wystarczy aby wdrożyć się do pracy jako dystrybutorka kosmetyków Oriflame. Istnieje również możliwość współpracy biznesowej gdzie będziesz zarabiać zgodnie z planem marketingowym firmy Oriflame.