Cennik do katalgoru nr 15 OriflameJakiś czas temu cennik Oriflame został wycofany z wersji papierowej i jest dostępny tylko online w pdf. Firma chciała w ten sposób pokazać troskę o środowisko naturalne i nie produkować w wersji papierowej dokumentów, które nie są pilnie wymagane. Nowy cennik “wypuszczany” jest zawsze do obowiązującego katalogu i można w nim znaleźć wszystkie aktualne ceny kosmetyków, akcesoriów, próbek, suplementów diety, a także zapoznać się z aktualnymi ofertami specjalnymi. W tym artykule pokażę dokładnie gdzie można znaleźć cennik produktów Oriflame i jak z niego korzystać.

Gdzie znaleźć cennik do aktualnego katalogu Oriflame?

Aby wyświetlić aktualny cennik produktów w wersji PDF należy najpierw zalogować się na swoje konto na firmowej stronie – https://pl.oriflame.com/. Logujemy się naturalnie za pomocą numeru członkowskiego otrzymanego podczas rejestracji w Oriflame oraz hasła. Dane logowania przychodzą zawsze na podanego podczas rejestracji maila.

Oriflame logowanie - strona główna

Następnie po zalogowaniu przewijamy stronę delikatnie w dół i klikamy w “Informacje o katalogu …” z aktualnym numerem.

Informacje o aktualnym katalogu Oriflame

Czekamy chwilę, aż załaduje się strona. Zawsze na tej stronie znajdują się wszystkie oferty specjalne i promocje z aktualnie obowiązującego katalogu. Warto tutaj od czasu do czasu zajrzeć i sprawdzić co ciekawego przygotowała firma w danym okresie.

Aby wyświetlić aktualny cennik przewijamy stronę prawie do samego dołu a następnie klikamy w słowo “Do druku (PDF)” po prawej stronie aktualnego numeru katalogu. Pokazano to na poniższej grafice.

oriflame cennik do aktualnego katalogu

W tym momencie w nowym oknie przeglądarki wyświetli się aktualny cennik Oriflame w wersji PDF gotowej do druku. Oczywiście nie musimy go drukować możemy z niego korzystać online.

Jak korzystać z cennika Oriflame?

Cennik jest to narzędzie niezbędne w pracy konsultanta Oriflame. Możemy w nim znaleźć ceny katalogowe (kolumna CK), hurtowe dla konsultantka (kolumna CH), ilość punktów członkowskich (kolumna PC). Konsultant Oriflame zawsze kupuje wszystkie produkty bez 25% marży czyli obowiązują go ceny z kolumny CH. Tak naprawdę nie da się złożyć zamówienia w inny sposób niż kupując po cenach hurtowych. Kolumna CK służy nam do tego abyśmy od razu korzystając z cennika mogli znaleźć w jakiej cenie kupimy produkt kosztujący w katalogu np. 14, 90 zł. Z tabelki na pierwszej stronie cennika widzimy, że cena z rabatem jest to 11,92 zł i ma wartość 4 punktów członkowskich.

oriflame cennik - tabelka z punktami

W opisany powyżej sposób możemy policzyć sobie ile zapłacimy za dane zamówienie oraz jaką wartość punktową w sumie będzie ono miało. Naturalnie informacje te będą również wyświetlone na końcu zamówienia zaraz przed potwierdzeniem.

Jak zbudowany jest cennik?

Cały cennik podzielony jest na kilka działów. Na pierwszej stronie znajdziemy wyróżnione oferty specjalne i najbardziej atrakcyjne promocje, z których warto skorzystać. W prawym górnym rogu znajduje się tabela bonusów wynikowych z planu marketingowego Oriflame. Na samym dole pierwszej strony znajdziemy omawianą już w tym poradniku tabelkę z cenami oraz punktami członkowskimi.

Na dalszych stronach jest cennik produktów Wellness by Oriflame oraz całej oferty katalogowej łącznie z kodami na próbki. Kody na wszystkie akcesoria (katalogi, długopisy, reklamówki, zaproszenia) znajdziemy na przedostatniej stronie cennika w dziale “Materiały Oriflame”.

Na samym końcu cennika znajdziemy między innymi informacje odnośnie kosztów dostawy, wpisowego, opłat za nieodebranie zamówienia, zestawu materiałów reklamowych oraz podsumowanie najlepszych ofert z katalogu.

Mam nadzieje, że mój poradnik po cenniku Oriflame przyda się szczególnie osobom początkującym, które jeszcze nie do końca wiedziały gdzie mogą go znaleźć i jak dokładnie z niego korzystać :).


Radek

Pasjonuję się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Z firmą Oriflame związany jestem od 2012 roku. Zapraszam do współpracy, poznajmy się bliżej :)

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *