Szukasz konsultantki Oriflame w Błaszkach? A może chciałabyś założyć w Oriflame konto on-line aby robić zakupy bez 25% marży dla siebie i przyjaciół? Niezależnie od tego czy interesuje Cię wariant pierwszy bądź drugi zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Współpracujemy z Oriflame już od 8 lat, zdradzimy Ci sekrety naszej pracy i powiemy jakich błędów nie popełniać na samym początku. Działamy zarówno off-line jak i on-line.

Błaszki - woj. łódzkie
Błaszki – konsultant Oriflame

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Błaszki – Oriflame

Oriflame powstało z inicjatywy braci Jonasa i Roberta af Jochnick. Specjalizuje się w produkcji świetnych kosmetyków oraz od jakiegoś czasu również odżywczych suplementów. Suplementy i kosmetyki Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u dystrybutora oraz w sklepie Beauty Store, nie są sprzedawane w sklepach stacjonarnych.

Korzyści po rejestracji w Oriflame:

  • jako konsultantka kupujesz wszystko po cenach hurtowych, masz 20% rabat,
  • do zamawiania wystarczy urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz dorabiać sprzedając suplementy diety i kosmetyki znajomym,
  • nowe produkty w niższych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli masz ukończone 18 lat rejestracji w Oriflame możesz dokonać on-line np. za pośrednictwem naszej strony internetowej wypełniając formularz na podstronie „Rejestracja w Oriflame. Jeśli natomiast masz skończone minimum 16 lat to także możesz założyć sobie konto. W tym przypadku jednak twoi rodzice muszą się na to zgodzić.

Oriflame w Błaszkach ciągle się rozrasta, regularnie spotykamy się tam z naszymi klubowiczkami. Jeśli chcesz zostać tylko klientką, a nie konsultantką naturalnie jest to realne. Otrzymasz dane za pomocą których zalogujesz się na prywatny profil. Po dołączeniu masz osobiste konto za pomocą, którego składasz zamówienia prywatnie oraz dla przyjaciół, Ty decydujesz jak działasz. Nie jesteś zobowiązana do dystrybucji kosmetyków, jak najbardziej możesz być tylko konsumentką.

Pięć prostych kroków aby od razu zacząć w Błaszkach.

  1. Wypełnij formularz zapisu po to by założyć w kilka chwil bezpłatne konto w Oriflame.
  2. Odbierz od nas bezpłatne katalogi, przyniesie Ci je kurier lub dostarczymy je osobiście pod Twój adres zamieszkania.
  3. Podrzuć katalogi najbliższym, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  4. Zleć dostawę towaru na swój adres w Błaszkach korzystając ze swojego konta klubowego z upustem dwadzieścia procent.
  5. Umów się z zainteresowanymi na dostawę zamówienia w pasującym dla Ciebie i zamawiającego miejscu.

Oriflame w Błaszkach znane jest od niedawna. Mimo to zainteresowanie naszymi produktami w tej miejscowości jest całkiem spore. Chcesz współpracować razem z nami. Chcesz dorobić do domowego budżetu nie wychodząc z domu, pracując przez Internet? Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź też: Konsultant Oriflame w Łodzi