Mieszkasz w Białej Rawskiej i szukasz konsultantki Oriflame? Czy też jesteś zainteresowana dołączeniem do naszego klubu i robieniem zakupów taniej? Niezależnie od tego czy interesuje Cię wariant pierwszy bądź drugi zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Od wielu lat jesteśmy dyrektorami Oriflame, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Biała Rawska na mapce
Oriflame – Biała Rawska

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Klub Oriflame Biała Rawska

Oriflame powstało z inicjatywy braci Roberta i Jonasa af Jochnick. Firma znana jest z wytwarzania świetnych kosmetyków oraz od jakiegoś czasu również suplementów diety Wellness by Oriflame. Produkty Oriflame dostępne są w sprzedaży bezpośredniej u konsultanta oraz w sklepie internetowym, nie są rozprowadzane w drogeriach stacjonarnych.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  1. dotyczą Cię ceny hurtowe niższe o 20% w porównaniu do tych z katalogu,
  2. nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez stronę www również za pomocą aplikacji na telefon,
  3. możesz jednocześnie oszczędzać i zarabiać na wiele sposobów,
  4. nowe produkty w promocyjnych cenach są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią profil w Oriflame możesz założyć samodzielnie np. przechodząc do zakładki „Rejestracja w Oriflame” na tej stronie. Gdy jednak masz skończone minimum 16 lat to także możesz się zarejestrować. W takiej sytuacji jednak twoi rodzice muszą się na to zgodzić.

Oriflame w Białej Rawskiej ciągle się rozwija, często spotykamy się w tym mieście z naszymi klubowiczkami. Nie masz obowiązku rozprowadzać naszych produktów, możesz być tylko konsumentką. Login i hasło do swojego konta dostaniesz drogą mailową zaraz po rejestracji. Szczerze powiedziawszy po założeniu sobie konta jesteś równolegle dystrybutorką i klientką, jedno konto wykorzystujesz do różnych działań. Nie masz obowiązku zajmować się rozprowadzaniem suplementów i kosmetyków, sama decydujesz czy będziesz to czynić.

Zarabianie na sprzedaży w Białej Rawskiej krok po kroku.

  1. Dokonaj rejestracji u nas aby dostać swój unikalny numer konsultanta oraz hasło dostępu do konta.
  2. Otrzymasz od nas bezpłatne katalogi, wyślemy Ci je pocztą lub dowieziemy je w dowolnym terminie na Twój adres zamieszkania.
  3. Zbierz swoje początkowe zamówienie pokazując katalog najbliższym.
  4. Złóż zamówienie on-line z dostawą na adres domowy w Rawskiej, pamiętaj, że zamawiasz po w niższych cenach.
  5. Dostarcz produkty klientom i weź wynagrodzenie. Zarabiasz 20% na transakcji, np. kiedy klient zamawia kosmetyk w cenie standardowej 100 zł Ty zarabiasz na nim dwadzieścia zł.

Oriflame w Białej Rawskiej pomimo tego, że jest to małe miasteczko również funkcjonuje. Nie ważne ilu mieszkańców jest w danej miejscowości, ważne czy skuteczne są Twoje działania. Statystyki pokazują, że również w małych miejscowościach zainteresowanie jest duże i można sporo dorobić. Skontaktuj się z nami już teraz.

Sprawdź również: Oriflame Łódź