Szukasz konsultantki Oriflame w Bełchatowie? A może chciałabyś dokonać rejestracji w Oriflame on-line aby zamawiać z 20% rabatem dla siebie i przyjaciół? Niezależnie od tego czy interesuje Cię opcja pierwsza bądź druga zapraszamy do kontaktu i bliższego poznania. Współpracujemy z Oriflame już od 8 lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak skutecznie stawiać pierwsze kroki. Działamy równolegle off-line jak i on-line.

Bełchatów na mapie Google
Bełchatów – Oriflame

Ile możesz zarobić? Czy masz jakieś obowiązki? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Oriflame Bełchatów

Narodziny szwedzkiej firmy Oriflame przypadają na 1967 rok. Specjalizuje się ona w produkcji wysokiej jakości kosmetyków a także od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Kosmetyków Oriflame nie dostaniesz w tradycyjnym sklepie lecz wyłącznie on-line w sklepie Beauty Store lub od dystrybutora.

Korzyści po dołączeniu do Klubu Oriflame:

  • jako klubowiczka zamawiasz produkty po cenach hurtowych, przysługuje Ci 20% rabat,
  • do zamawiania wystarczy urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Oriflame,
  • możesz jednocześnie oszczędzać i zarabiać na wiele sposobów,
  • pierwsza dowiadujesz się o wszelkich hitach i możesz otrzymać je za niższą cenę.

Żeby założyć sobie konto w Oriflame wystarczy być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz i potwierdzisz formularz wpisowy na naszej stronie www. W przypadku gdy nie jesteś jeszcze pełnoletnia, ale masz już 16 lat również możesz założyć konto w Oriflame. Zgodę na rejestrację będzie musiał potwierdzić Twój tata lub mama.

Oriflame w Bełchatowie cały czas się rozwija, często mamy tam spotkania z naszymi partnerami biznesowymi. Nie musisz od razu rozprowadzać kosmetyków, możesz być wyłącznie naszą klientką. Hasło i login na swój profil dostaniesz drogą mailową po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Po rejestracji masz osobiste konto za pomocą, którego składasz zamówienia prywatnie oraz dla przyjaciół, Ty decydujesz jak działasz. Nie masz obowiązku zajmować się rozprowadzaniem suplementów i kosmetyków, wszystko uzależnione jest od Twoich preferencji.

Sześć prostych kroków by od razu zacząć w Bełchatowie.

  1. Zarejestruj się u nas aby dostać login oraz hasło dostępu do konta.
  1. Odbierz od nas nieodpłatnie katalogi, wyślemy Ci je pocztą lub dostarczymy je w dowolnym terminie na Twój adres zamieszkania.
  1. Pokaż katalogi znajomym, opowiedz o swoich ulubionych produktach i zbierz zamówienie.
  2. Pamiętając, że przysługuje Ci rabat 20% zamów produkty na swój adres w Bełchatowie.
  3. Rozdaj produkty swoim klientom i zbierz należną Ci zapłatę.

W Bełchatowie Oriflame cieszy się dużą popularnością już od wielu lat. Na pewno nigdy nie będziesz narzekać na brak klientów. Nawet jeśli zamierzasz kupować tylko na własne potrzeby zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zarabiaj razem z nami i korzystaj z dobrodziejstw jakie daje Oriflame.