Szukasz konsultantki Oriflame w Aleksandrowie Łódzkim? Czy też jesteś zainteresowana dołączeniem do naszej grupy i kupowaniem wszystkiego taniej? Napisz do nas i opowiedz o swoich planach. Współpracujemy z firmą Oriflame już od wielu lat, dokładnie wytłumaczymy Ci wszelkie zasady i powiemy jak działać skutecznie. Jesteśmy do dyspozycji internetowo jak i tradycyjnie.

Aleksandrów Łódzki na mapce
Aleksandrów Łódzki – Oriflame

Czy masz jakieś obowiązki? Ile możesz zarobić? Na czym polega praca konsultantki Oriflame?

Aleksandrów Łódzki – Oriflame

Oriflame powstało z inicjatywy braci Roberta i Jonasa af Jochnick. Firma znana jest z wytwarzania wysokiej jakości kosmetyków oraz od niedawna suplementów diety Wellness by Oriflame. Naszych wysokiej jakości produktów nie dostaniesz w tradycyjnym sklepie lecz wyłącznie za pośrednictwem internetowego sklepu Beauty Store lub bezpośrednio od konsultantki.

Co zyskujesz dołączając do Oriflame?:

  • dotyczą Cię ceny z rabatem niższe o 20% w porównaniu do tych z katalogu,
  • nie musisz szukać konsultantki, zakupów dokonasz przez stronę www również za pomocą aplikacji na telefon,
  • możesz zarabiać na sprzedaży suplementów diety i kosmetyków znajomym,
  • pierwsza jesteś informowana o wszystkich nowościach i możesz zakupić je za niższą kwotę.

Aby założyć sobie konto w Oriflame wystarczy być osobą pełnoletnią, wystarczy, że wypełnisz formularz wpisowy na naszej platformie. Jeśli natomiast masz ukończone minimum 16 lat to także możesz utworzyć sobie profil. Zgodę na członkostwo będzie musiał potwierdzić Twój rodzic.

Oriflame w Aleksandrowie Łódzkim cały czas się rozwija, często mamy tam spotkania z naszymi klubowiczkami. Jeśli zamierzasz zarejestrować się tylko jako konsumentka, a nie konsultantka nic nie stoi na przeszkodzie. Otrzymasz swój login i hasło które posłużą Ci do logowania na prywatny profil. Po rejestracji masz jedno konto które służy Ci do realizowania zamówień osobiście oraz dla znajomych, tylko od Ciebie zależy jak działasz. Nie jesteś zobowiązana zajmować się dystrybucją suplementów i kosmetyków, wszystko uzależnione jest od Twojej decyzji.

Zarabiaj sprzedając w Aleksandrowie Łódzkim w prostych krokach.

  1. Dokonaj rejestracji u nas żeby dostać swój indywidualny numer konsultanta oraz hasło dostępu do konta.
  2. Katalogi dostarczymy na Twój adres zaraz po dostaniu potwierdzenia rejestracji.
  3. Skompletuj Twoje pierwsze zamówienie pokazując katalog najbliższym.
  4. Zamów produkty na swój adres w Aleksandrowie Łódzkim korzystając z osobistego konta z upustem 20%.
  5. Umów się ze swoimi klientami na odbiór produktów, nie zapomnij zebrać od nich kasy :).

W Aleksandrowie Łódzkim Oriflame jest bardzo znane lubiane. Mamy tam wielu przyjaciół, którzy współpracują z firmą już od kilkunastu lat. Chcesz ich poznać? Chcesz aby pokazali Ci wszystkie zalety współpracy z naszą firmą partnerską? Zapraszamy do naszego zespołu, chętnie zaprezentujemy Ci tajniki naszej pracy.