Oriflame Bonus Dla Urody

wrz
2014
09

posted by on Aktualności

No comments

Skorzystaj ze wspaniałego programu Bonus Dla Urody i zdobądź nagrody o wartości nawet kilkuset złotych!

Oriflame Letni Bonus dla Urody

W najnowszym programie Bonus dla Urody Oriflame możesz zdobyć zestaw nawet trzech nagród o wartości kilkuset złotych płacąc za nie tylko 9,90 zł.

Na czym polega nowy program Oriflame Bonus dla Urody?

Firma Oriflame postanowiła nagrodzić wszystkich aktywnych konsultantów przygotowując dla nich program „Bonus dla Urody”. W wyżej wymienionym programie można zdobyć 1, 2 lub 3 wartościowe nagrody w zamian za złożenie zamówienia na 100, 200 lub 300 punktów premiowych (PP).

Za złożenie zamówienia na minimum 100 PP możemy wybrać jedną nagrodą z poziomu Brąz. Za złożenie większego zamówienia na minimum 200 PP możemy wybrać 2 nagrody – jedną z poziomu Brąz, a drugą z poziomu Srebro. Idąc dalej, za złożenie 300 punktowego zamówienia w jednym katalogu możemy wybrać dla siebie aż 3 nagrody, jedną z poziomu Brąz, drugą z poziomu Srebro, a trzecią z poziomu Złoto.

Ułatwienie dla nowych konsultantów

Każdy nowy członek Klubu Oriflame ma na uzbieranie wymaganej ilości punktów do odebrania nagrody okres obowiązywania dwóch katalogów (6 tygodni) licząc od katalogu, w którym się zarejestrował. Czyli w następujących po sobie dwóch katalogach możemy uzbierać po 50 punktów, razem mamy 100 i kwalifikujemy się do odebrania nagrody z poziomu Brąz.

Oriflame Bonus dla Urody - poziom Brąz

Oriflame Bonus dla Urody - poziom Srebro

Oriflame Bonus dla Urody - poziom Złoto

Oriflame Bonus dla Urody - podsumowanie

Zapraszam Cię do rejestracji w Oriflame. Nie przegap okazji na zdobycie tych wspaniałych nagród!

Leave a Reply